Byopecia Multiplex Kullananlar Memnun mu?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Leo
  • 321 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Leo

Leo

Üye
Mesajlar
14
Tepkime puanı
0
Byopecia Multiplex Kullananlar


Merhaba arkadaşlar saç dökülmesi için vitaminleri gezerken birden gözüme bu ürün çarptı internette biraz araştırdım çok yorumlar var aranızda byopecia multiplex multi vitamin kullananlar var mı? içerisinde çok fazla vitamin ile bitkisel ekstratlar var ürün açıklamaları aşağıya ekledim. Ürünün fiyatı 399 tl.

Byopecia Multiplex Nedir?​

Byopecia Multiplex, çok çeşitli bileşenleri ile multivitamin ailesi arasındadır. İçeriğindeki 22 patentli aktif madde ile saç dökülmesine karşı savaşan Byopecia Multiplex, tablet formundadır ve bir şişede 60 tablet içerir. Ürün ayrıca bir cam şişede saklandığı için bir artı sağlar. Hem erkeklere hem de kadınlara hitap eden Byopecia Multiplex multivitamin, vegan ve vejeteryan diyetleri için uygun olduğu için daha geniş bir kitleye hitap etmeyi başarıyor.

Byopecia Multiplex İçinde ne var?​

Byopecia Multiplex içeriği; 22 patentli aktif bileşenden oluşur. Metilsülfonilmetan, Saw Palmetto (Cüce Palmiye), Panicum Miliaceum (Milen Tohumu), B1-B2-B3-B5-B6-B12 Vitaminleri, ayrıca C-E Vitaminleri, Demir, Çinko, At Kuyruğu Özü, L-Sistein içeren bu takviyeler, L-Metiyonin, Kabak Özü, Ginkgo içerir Biloba, Folik Asit. Bunlar üründe farklı mg seviyelerindedir. Örneğin, Cüce Hurma Özü 320 mg içerirken, Biyotin içeriği 2500 mcg'dir. Aktif bileşenlerin hiçbiri hayvansal yağ ve yiyecek içermediğinden, vegan ve vejeteryan diyetleri için uygun bir takviye olarak öne çıkmaktadır.

Byopecia Multiplex Nasıl Kullanılır?​

Byopecia Multiplex nasıl kullanılır diyorsanız; Öncelikle ürünün yetişkin kullanımına uygun bir takviye olduğuna dikkat edilmelidir. Tüm yetişkinler için uygun olan Byopecia Multiplex 60 tabletleri tercihen günde 2 kez kullanılır. Yemeklerden sonra günde 2 kez, sabahları 1 tablet ve akşamları 1 tablet kullanılması önerilir. Önerilen günlük alım miktarını aşmayın. Bununla birlikte, takviyelerin normal gıdaların yerini almadığını, hastalıkların önlenmesi için kullanılamayacağını ve hamilelik ve emzirme döneminde veya ilacın kullanıldığı durumlarda kullanım için önce bir doktora danışılması gerektiğini unutmayın.
 
K

Kami

Üye
Mesajlar
17
Tepkime puanı
0
fiyatından dolayı kullanan olacağını zannetmiyorum
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

R
Cevaplar
0
Gösterim
178
Realty
Realty
R
P
Cevaplar
0
Gösterim
122
Pharmacy
Pharmacy
P
S
Cevaplar
1
Gösterim
245
Noob33
Noob33
N
C
Cevaplar
3
Gösterim
349
lastmorn
lastmorn
L
P
Cevaplar
2
Gösterim
245
Aydem
Aydem
A
A
Cevaplar
3
Gösterim
288
Kinaght
Kinaght
K

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
36
Çevrim içi ziyaretçiler
29
Toplam ziyaretçi
65
Robots
25

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt