Bu saça ikinci bir saç ekimi gerekli olur mu?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Herboy
  • 83 Görüntülenme
  • 1 Yorum
H

Herboy

Üye
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Arkadaşlar vertex bölgemde çok fazla açıklık yok ancak şakaklar ve ön üst bölgede seyreklik iyice belli olmaya başladı genel olarak sıklaştırma ekimi olacak ancak doktor bana 3200 greft ile kapatırız ancak ileride açılmalar devam eder ikinci bir ekim kaçınılmaz olacaktır söyledi. Bana proscar kullanmamı önerdi bende hocam ilaç kullandıktan sonra ekime ne gerek var ben zaten ilaç kullanmamak için ekim yaptırıyorum dedim. Bana kendin bilirsin ben seni bilgilendirmek için söyledim dedi. Bu saça ileride ikinci bir ekim gerekir mi sizce? Yaş 33 durum bu şekilde.
 
lusyus

lusyus

Üye
Mesajlar
152
Tepkime puanı
4
Durumu
🎧 Müzik dinliyor
Doktor doğru söylemiş saçlar ömür boyı dökülmeye devam eder var olan saçlar ileride dökülip seyrelme tekrar oluşacaktır ek takviye olarak sürekli proscar kullanırsan açılmalar yavaşlayabilir
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
8
Çevrim içi ziyaretçiler
10
Toplam ziyaretçi
18
Robots
35

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt