Botanica Comfort Keratin Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Mirage
  • 202 Görüntülenme
  • 1 Yorum
M

Mirage

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Saç dökülmesini önlemek, saçların daha canlı olmasına destek amaçlı olarak üretilmiş botanica Comfort Keratin içerikli saç bakım yağı saçınızın ihtiyacı ola Keratin saplayarak daha dolgun, parla ve canlı görünmelerini büyük destek olu Keratin saçı oluşturan önemli proteinlerden biri olan ve birbirlerine sülfür köprüleri ile bağlı olan keratin moleküllerinden oluşmaktadır. Bu keratinler zamanla yanlış saç bakımı uygulamaları ile birbiriyle bağlantıları kesilir hasar almaya başlar. Bu hasarları giderebilmek ve saçın daha sağlıklı bir yapıya kavuşabilmesi için saçlara keratin yüklemesi yapılması gerekmektedir. Keratin, saçlarınızın kısa sürede daha sağlıklı bir yapıya kavuşturarak,parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Saç tellerinde zarar görmüş keratin tabakasına yeniden yapılandırarak saçlarda meydana gelen kırılma, çatallanma ve kopmaları engellemeye yardımcı olur. Keratin saçlarınıza hızla nüfus eder yapılandırır, pürüzsüz canlı ve parlak görünmesini sağlar. Ürün içinde paraben bulunmaz.

Bayan arkadaşlar bu saç bakım yağı botanica comfort keratin kullananlar var mı, yorumlarımı bekliyorum üründen memnun kaldınız mı?

Botanica Comfort Keratin Kullananlar Yorumları
 
Shady

Shady

Üye
Mesajlar
34
Tepkime puanı
0
Merhaba canım ben bunu kullanıyorum saçlarıma çok iyi gelen bir bakım ürünü. Parlaklık vermesinin yanı sıra hem yumuşattı hem de çok güzel bir koku yayılıyor etrafa.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

R
Cevaplar
0
Gösterim
174
Realty
Realty
R
P
Cevaplar
0
Gösterim
119
Pharmacy
Pharmacy
P
S
Cevaplar
1
Gösterim
244
Noob33
Noob33
N
C
Cevaplar
3
Gösterim
347
lastmorn
lastmorn
L
P
Cevaplar
2
Gösterim
244
Aydem
Aydem
A
A
Cevaplar
3
Gösterim
286
Kinaght
Kinaght
K

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
46
Çevrim içi ziyaretçiler
30
Toplam ziyaretçi
76
Robots
22

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt