Bipera at kuyruğu şampuanı kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Cansuu
  • 2K Görüntülenme
  • 1 Yorum
C

Cansuu

Üye
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Bipera Bedlissa at kuyruğu şampuanı kullananlar var mı forumda hızlı saç uzatmak için ürün açıklamasında etkili olur yazılmış şampuan içeriğinde zenginleştirilmiş bitkisel özler Atkuyruğu şampuanı formülasyonu sayesinde saçlarınızın hızlı ve sağlıklı biçimde uzamasına yardımcı olur. Atkuyruğu özü (silica), keratin ve biotin ile güçlendirilerek saçlarınızın sağlıklı bir parlaklık, yumuşaklık ve dolgunluk kazanmasına yardımcı olur. Daha gür saçlara kavuşmak için kısa sürede etkisini gösterir. Saçları kökten uza besleyerek sağlamlık kazandırır. Koparak dökülmeleri, mat görünümü, saç kırılmaları mı engeller. Şampuan içinde sls, paraben ve diğer zararlı kimyasal maddeler içermez. Bipera şampuan 400 fiyatı 200 tl. Günlük kullanıma uygundur.

Hızlı saç uzatmak için şampuanı kullanıp memnun kalan bayan arkadaşlardan yorum bekliyorum saçlarım aşırı mat ve dalgalı ve sönük sürekli düzleştirici kullanıyorum saçıma iyi gelen parlaklık ve dolgunluk sağlayan bir şampuan arıyorum. Trendyolda kullanıcı yorumlarını okudum ama sizden de yorum duymak istiyorum.


Bipera at kuyruğu şampuanı kullananlar yorumları
 
D

Durubeyaz

Üye
Mesajlar
9
Tepkime puanı
0
Canım benim saçlarda geç uzama vardı 1 aydır kullanıyorum haftada 3 defa fark edilir bir dolgunluk oldu ve hacim veriyor dökülmede azalma olduğunu göremedim daha 1 ay oldu ikinci ayın sonunda yorumumu güncellerim.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
266
Shady
Shady
Shady
P
Cevaplar
1
Gösterim
231
Sivalanta
Sivalanta
S
H
Cevaplar
0
Gösterim
154
Hakonek
Hakonek
H
L
Cevaplar
2
Gösterim
161
layerbox23
layerbox23
L
L
Cevaplar
1
Gösterim
226
Maximus
Maximus
M
P
Cevaplar
2
Gösterim
276
Erdem
Erdem
E

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
27
Toplam ziyaretçi
67
Robots
26

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt