Bioxcin Quantum Serum Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Holosko
  • 472 Görüntülenme
  • 2 Yorum
H

Holosko

Üye
Mesajlar
30
Tepkime puanı
1
Arkadaşlar saçlarımı sadece güçlendirmek için etkili bir ürün arayışım devam ediyor çok fazla bir dökülmem yok daha önceden 5 ay minoxil kullanıp bıraktım saçlarımı baya döküp önleri seyrekleştirdi böyle kaldı şimdi bende günde 5 mg biotin ve kafein losyona başlamayı düşünüyorum şampuan olarak prozinc plus şampuan kullanıyorum 3 güne 1 ketoral şampuan ile saçlarımı yıkarım sizlere birkaç sorum olacak saçlarım kısa olduğu için dermaroller alsam saçlı alanlara uygulama yapsam sorun olurmu önlerde ki ince olan saçları kalınlaştırmak için kullanmayı düşünüyorum uygulanan losyonlar bu şekil hücreye daha fazla iletiliyormuş. Bu aralar bioxcin markasının ürünleri dikkatimi çekti içeriklerini güçlendirmişler minoxil yerine bioxcin quantum serum kullansam saçlarıma etkisi olurmu önceden bu markanın ürünlerini kullandım ama işe yaramadıy dı vitamin de kullandım etkisi olmuyor sanırım saç hücresine gitmiyor gibi. Saç için bioxcin quantum serum kullananlar varsa işe yarayıp yaramadığı hakkında bilgi verirse kullanacak insanlara faydalı olmuş olur paramızı boşa harcamayalım.
Bioxcin Quantum Serum Kullananlar Yorumları_.png
 
rooney43

rooney43

Üye
Mesajlar
195
Tepkime puanı
6
saç dökülmesi için ve saçların tekrar geri kazanılması için ne kadar çok ürün var...Genetik saç dökülmen mi var :) çok araştır kardeşim her ürüne para vermeye değmiyor.
 
E

Eleanor

Üye
Mesajlar
37
Tepkime puanı
0
Cinsiyet
Bay
Kullananlar var mı gerçekten saç çıkarıyor mu?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

L
Cevaplar
4
Gösterim
415
Kami
Kami
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
169
burakal
burakal
B
A
Cevaplar
0
Gösterim
141
Ayselkoc
Ayselkoc
A
A
Cevaplar
0
Gösterim
176
Aslı
Aslı
A
tarcin
Cevaplar
1
Gösterim
214
Atalay
Atalay
A
C
Cevaplar
1
Gösterim
149
Atalay
Atalay
A

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
28
Çevrim içi ziyaretçiler
25
Toplam ziyaretçi
53
Robots
19

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt