Bioxcin Forte Saç Serumu Kullananlar

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Uzman
 • 939 Görüntülenme
 • 2 Yorum
U

Uzman

Moderatör
Mesajlar
107
Tepkime puanı
2
Bioxcin Forte Saç Serumu Kullananlar


Merhaba arkadaşlar forumda bioxin markasının forte saç serumunu kullananlar var mı yorumlarını yazarak bizlere tecrübelerini aktarabilir mi? Ürün açıklaması şu şekilde saç bakımı her erkek ve kadın için önemlidir. Bu bakımdan daha sağlıklı ve canlı saçlara kavuşmak isteyenler Bioxcin Forte serum yorum gibi görüşlere büyük özen göstermektedir. Kullananların internet üzerinde bıraktıkları yorumlar incelendiğinde doğru bir şekilde kullanıldığında saçları toparladığı ve güzel görünümlere yol açtığı görülmektedir. Bu sebeple dijital sistemler üzerinden kendiniz de araştırma yaparak hepsini görebilir, ilginizi çekerse satın alabilirsiniz. Nasıl kullanacağınız ayrıntılı bir şekilde yazmaktadır. Her ürünün ayrıntılı bilgisi Bioxcin kendi sitesi üzerinden alınabilmektedir.

Bioxcin Forte Şampuan ve Serum Nasıl Kullanılır?

Birçok kişi Bioxcin Forte şampuan ve serum nasıl kullanılır sorusunu sormaktadır. Bunun için ilk olarak şampuan standart olarak kullanılmalı, ardından da serum uygulanmalıdır. Ürünü kullanırken dikkat vermeniz gereken bazı maddeler şöyledir;

 1. Dökülmelerin meydana geldiği bölgeye ve çevresine 15 ile 20 damla arasında her gece uygulanmaktadır.
 2. Etkinliğini yükseltebilmek amacıyla sabah ve akşam şeklinde günde iki kez tercih edilebilir.
 3. Durulama yapılmamaktadır.
 4. Döktükten sonra minimum 1 dakika dairesel hareketler çizmek suretiyle hafif masaj yapılır. Böylece saç derisine yedirilir.
 5. Saçta en az 8 saat beklemelidir.
Serum kullanımı sonrasında fön makinesinden yararlanılabilir. Yoğun bir formülü olan ürün, ileri seviye saç dökülmelerinde de iyi sonuçlar teklif etmektedir. Zayıf saçları güçlendiren Bioxcin Forte saç tellerini kalınlaştırmakta, canlandırmakta ve bir hacim kazandırmaktadır.

Bioxcin Forte Serum İçindekiler Nelerdir?

Bioxcin Forte serum yorum özellikle içindekiler kapsamında merak edilmektedir. Zira insanlar içinde ciltlerine zararlı bir şey varsa doğal olarak kullanmak istemez. Ancak markanın birçok ürünü vardır. Bu bağlamda serumları şöyledir;
 1. Forte Serum
 2. Quantum Kuru Normal
 3. Quantum Yağlı
 4. Quantum Serum
 5. Quantum Kaş Kirpik Serumu
Bunların her biri içindekiler bakımından farklılık arz eder. Ancak detaylı bilgi Bioxcin resmi sitesinde vardır. İlgili adresi ziyaret ederseniz üst sekmede bulunan saç kategorisi altından tüm ürünleri görebilirsiniz.

Ardından burada göreceğiniz serumlara tıklayarak, ürünün içindekiler de dâhil olmak üzere gerekli bilgilerine hızlı şekilde erişebilirsiniz.
 
E

erco

Üye
Mesajlar
106
Tepkime puanı
3
Bioxcin forte serum kullananlar ülkemizde fazlasıyla çok fazla lakin erkeksi genetik saç dökülmesi için olumlu bir etki edeceğini düşünmüyorum. Bioxcin forte serum kullanan ve olumlu sonuç alan bir kişi görmüş değilim. Saç dökülmesi için psikolojik açıdan olumlu etkisi muhakkak olucaktır.
 
M

MamiForever

Üye
Mesajlar
13
Tepkime puanı
1
Biocxinin genesis hariç diğer ürünlerini kullandım saç çıkarmıyor sadece biraz güçlendiriyor madem çok etikilide insanlar neden saç ekimi yaptırıyor ayrıca Forte şampuanıda kepek önlemiyor
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
134
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
266
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
267
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
228
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
472
berke_gungorr
berke_gungorr
B
V
Cevaplar
1
Gösterim
650
lastmorn
lastmorn
L

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
55
Çevrim içi ziyaretçiler
35
Toplam ziyaretçi
90
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt