Bioxcin Biotin 5000 mcg Kullanıcı Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi lusyus
  • 508 Görüntülenme
  • 2 Yorum
lusyus

lusyus

Üye
Mesajlar
153
Tepkime puanı
4
Durumu
🎧 Müzik dinliyor
Arkadaşlar saçlarımı kalınlaştırmak için ve dökülmeleri önlemek için mutlaka vitamin kullanmak gerekli. Yıllardır farklı markalarda multivitamin kullandım ve çok faydasını gördüm diyebilirim. Çinko B12 B6 folik asit üzüm çekirdeği gibi bir sürü vitmşn ve bitkisel denedim. Şunu söyleyebilirim ki saçlarda dökülmeleri önlüyor. Özellikle biotin 5mg kullanmak saçları inanılmaz kalınlaştırıyor. Medobiotin Solgar voonka gibi pek çok biotinş 8 ay gibi kullandım. Saçları ciddi anlamda kalınlaştırıyor. Bunu çevremdeki pek çok arkadaşımda fark etti ve ne kullanıyorsun demeye başladılar. Saçlarımı yıkadığımda önceleri ellerim saç oluyordu her tuttuğum saç elimde kalıyordu. Tabi bu durumda canımı oldukça sıkıyordu. Bende bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine biotin kullandım. Sonuçları gayet güzel. Yalnız saçlarınız androjenlerden kaynaklı saç dökülmesi ve seyrelmeler varsa etkisi olmuyor. Biotin 6 ay kullanımı saçları kalınlaştırıyor dolgun gösterip kapatıcılık sağlıyor.

Son zamanlarda yeni yöntemler var kafein Setipiprant ru58841 peptit gibi bunları araştırıyorum. Eğer forumda temin eden varsa ortak satın alabiliriz. Bu ürünleri yurt dışı sitelerinden temin edip solüsyon yapıp kullanılıyor. Sonuçlar gayet tatmin edici.

İnternette vitaminleri gezinirken bioxcin markasının biotini olan 5000mcg vitamin gördüm. Yanında şampuan hediyesi var ve fiyatı uygun gibi. Şampuanlar dan bir etki beklemiyorum zaten sadece vitamin için almayı düşünüyorum. Bioxcin 5mg biotin vitaminini kullanan varmı forumda. Resmini ekledim almaya depremi sizce güvenilir mi.

Bioxcin Biotin 5000 mcg Kullanıcı Yorumları
 
rooney43

rooney43

Üye
Mesajlar
195
Tepkime puanı
6
Genetik saç dökülmeniz mi var? bioxcin iyi bir marka oluşturdu kendine özellikle şampuan alanında , şampuanlardan falan bir beklenti yapmayın saç telinizi derisini iyi temizledi mi yeter
 
J

Jeolog

Üye
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Ben hergün 1 mg biotin kullanıyorum çokta memnunum saçlarımı koyulaştırdı tavsiye ederim herkese.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
71
Leron
Leron
L
S
Cevaplar
2
Gösterim
181
Execuvite
Execuvite
E
R
Cevaplar
0
Gösterim
288
Realty
Realty
R
P
Cevaplar
1
Gösterim
246
Vedat
Vedat
V
S
Cevaplar
1
Gösterim
331
Noob33
Noob33
N
C
Cevaplar
3
Gösterim
471
lastmorn
lastmorn
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
20

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt