Biohira Mavi Serum Kullananlar Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Edgar
  • 406 Görüntülenme
  • 3 Yorum
E

Edgar

Üye
Biohira mavi serum kullananlar var mı, televizyon reklamlarında sıkça duyduğum biohira mavi serum kullananlar ile ilgili bilgi merak ediyorum? Mavi su dedikleri bu ürün mü oluyor? Yakın bir arkadaşım mavi su kullanarak kel olan yerini resmen saçlı hale getirdi ve kendim gördüğüm de çok şaşırdım. Biohira mavi su kullanan varsa yorumları merak ediyorum?

rooney43

rooney43

Üye
biohira mavi su kullananlar çok defa duydum hatta 1 defa televizyondaki numaradan kendim da aradım aramaz olsaydım sülük gibi arayıp durdular efendim işte şöyle faydalı böyle faydalı işte sonuçları olmadığını okudum biohira ürünü saç çıkarmadığı hatta dahada döküldüğünü yazmışlar.

Alperen

Alperen

Üye
Özellikle son 2 yılda çok revaçta olan mavisu ve türevleri bir çok kişinin ümidi oldu, kullanım sonucunda çok etki alanlar oldu. Arkadaşlar bu tür ürünleri bırakınca olumsuz bir durum oluyor çıkan ve tüylenen saçlar tüyler mavi su kullanmayı bırakınca direk etkisi kayboluyor.
Biohira mavi su kullananlar sonuç alamadığını görüyorum. Uzak kalmanız faydanıza

M

Madenci

Üye
Kokusu hoş 3 şiseyi kullanıyorum faydası pek yok gibi

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
17
Çevrim içi ziyaretçiler
12
Toplam ziyaretçi
29
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt