Bioblas Siyah Sarımsaklı Şampuan Kullananlar Yorumları

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Moonlight
 • 627 Görüntülenme
 • 1 Yorum
Moonlight

Moonlight

Üye
Mesajlar
46
Tepkime puanı
1
Saç dökülmesi, yağlanma, kepek oluşması, kaşıntı, kızarık ve saçları dolgun göstermek için bioblas siyah sarımsaklı şampuanı deneyebilirsiniz. Saç dökülmesini önlemek için günümüzde onlarca yeni ürün satışa çıkıyor ve içeriklerinde vitamin, mineral, aminoasit gibi bitkisel ekstreler katıp ürünlerini ön plana çıkartmaya çalışıyorlar. Özellikle şampuan tanıtımlarında %90'a varan saç dökülmesini önler gibi ibareler ile tüketicinin ilgisini çekip birde aynı markanın diğer ürünleri ile kullanılırsa daha etkili olur gibi ifadeler satışların artmasını sağlamaya çalışıyorlar. Özellikle bazı markalar vur kaç mantığı ile hareket edip belli bir süre sonra ürünü piyasadan çekip daha yeni üreterek ürün açıklamasına da ekstra ifadeler koyarak satışlarını devam ettirmek peşindeler. Bu tür markalara dikkat etmek ve işe yaramayan bir çok ürünü almamak gerekir. Şampuan genel olarak saç dökülmesini önleyemez, içine ne katarlarsa katsınlar saçlarda 3 - 4 dakika bekleyen bir sıvı saç derisinden yeteri miktarda hatta hiç emilim olmayabilir. Saç derisine sürülen herhangi bir losyonun emilim olması için uzun saatler kurumadan beklemesi gerekir. Cilt gözeneklerinden emlim hızı oldukça yavaştır ve sistematik dolaşıma girmesi saatler alır. Şampuanlardan beklentinizi saçlarını iyi temizlesin, kepek, kaşıntı, kuruluk yapmasın yeterlidir.

bioblas-bioblas-siyah-sarimsakli-sampuan-1000ml.jpg


Bugün sizlere bioblas markasının ürünün olan siyah sarımsaklı şampuan içerik bilgilerini açıklayacağım. Siyah sarımsaklı şampuan içerisindeki aktif bitkisel ekstreler ile saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur, saç yağlanmasını ve kepek oluşumunu önler kaşıntı ve sivilce oluşmasının önüne geçer. İçerisindeki siyah sarımsak özü ile özel olarak geliştirilen formülü sayesinde saç dökülmesini önler saçlı derinin nem dengesini sağlar yağlanma oluşmasını engelleyip saçların canlı, parlak ve dolgun görünmesini sağlar. İçeriğindeki zengin sülfür vitamin ve aminoasitler ile saç tellerinin daha sağlam olmasını sağlar, saçların uzun ömürlü olması dökülmelere karşı daha dirençli yapar. Sülfür maddesi saçta bulunan kirli maddeleri temizlemek ve o bölgeyi dezenfekte etmek amacıyla kullanılan bir bileşiktir. Saçları hava kirliliğinden korur saçların yıpranma oranını azaltır saçlara canlılık katar. Bioblas şampuan içerisindeki siyah sarımsak normal sarımsaktan 2 kat daha fazla antioksidan içerir, antioksidan bakımından zengin olan bu bitki saç derisinin kan dolaşımını hızlandırır ve saç derisi rahatsızlıklarını önlemeye faydalı olur. Siyah sarımsağın bir diğer önemli özelliği saçlı deride oluşan enfeksiyonlarla daha iyi savaşır saç köklerine zarar veren serbest radikallerin vermiş olduğu zararları ortadan kaldırır. Siyah sarımsak normal sarımsağın içerdiğinden daha fazla antiseptik, antifungal, antiviral, antioksidan ve antibakteriyel bileşenler içerir.

Bioblas Siyah Sarımsaklı Şampuan 1000 ml İçeriği​

 • Biberiye yaprakları esansiyel biberiye yağı
 • Complex c26 ısırgan otu (urtica dioica),
 • Orman sarmaşığı
 • Atkuyruğu bitkisi (Equisetum arvense)
 • Sarımsak özü
 • Vtamin B3
 • Hidrojenlenmiş Hint Yağı
 • Belirtilmeyen başka bileşenlerde vardır.

Bioblas Siyah Sarımsaklı Şampuan Nasıl Kullanılır​

Saçlarınızı ılık su ile iyice ıslatın ve bir miktar şampuan ile saçlarınızı ilk yıkamada 3 dakika süre yıkayın, ikinci yıkamada saçlarınızda şampuanı 5 dakika süre ile bekleterek saç derisine hafif dairesel masaj hareketleri yaparak yıkama yapın. Saçlarınızı her gün yıkamanız önerilmeyen bir durumdur sebebi ise cildin nem dengesini bozabilir ve saç yağlanmalarına neden olabilir. En mantıklı saç yıkama şekli 2 güne 1 yıkama şeklidir.

Bioblas siyah sarımsaklı şampuan fiyatı 29.27 tl dir.

Daha önceden bioblas siyah sarımsaklı şampuan kullanan yada kullanmaya devam eden üyelerimiz önerilerini, tecrübelerini, memnun olup olmadığını kullanacak kişilere bilgi verirlerse faydalı olmuş olurlar.
 
A

Atalay

Üye
Mesajlar
23
Tepkime puanı
1
Saç dökülmesi azaltmadı ama yağlanma ve kaşıntıyı geçirdi, söylenildiği gibi saçlarımı pek dolgun göstermedi bu bitince 2. kutuyu kullancam deneyimlerimi paylaşırım
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
10
Çevrim içi ziyaretçiler
5
Toplam ziyaretçi
15
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt