Beyaz Saçlar İçin Şampuan Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Uzman
  • 1K Görüntülenme
  • 1 Yorum
U

Uzman

Moderatör
Mesajlar
107
Tepkime puanı
2
Saç beyazlaması günümüzde kadın - erkek herkesin ortak problemidir. İnsan doğası gereği belli bir yaştan sonra saçları beyazlamaya başlar ve ömür boyunca beyazlar dolar en sonunda saçlar tamamen beyaz olur. Saç beyazlaması bazen genç yaşlarda başlar ve kişiyi oldukça rahatsız edebilir. Özellikle 20'li yaşlarda başlayan beyazlamalar kişiyi olması gereken yaştan daha yaşlı bir hale getirebilir. Günümüzde saç beyazlamasının nedeni bilinmesine rağmen halen kesin bir çözüm bulunamamıştır. Çok sayıda araştırma yapılmış vücutta birike zehirli toksit maddeler ile hidrojen peroksit'in saçlara renk veren melanin pigmentinde azalmalara yol açtığı bulunsa da beyazlamaları önlemek için kesin çözüm yoktur. Saç kökünde renk veren melanosit hücreleri ölmesiyle saçlar kırlaşmaya başlar. İlk zamanlar bazı saçlar melanin azalmasıyla pigment üretemez hale gelir kızıllaşır daha sonraları tamamen beyazlar. Saçların beyazlamasına pek çok etken nenden olabilmektedir. bazı insanlarda genetik olarak, bazılarında şok yada aşırı stresli yaşam koşulları ve bazılarında da ilaç kullanımına bağlı olarak saçlar beyazlamaya başlayabilir. Saç beyazlamasını kısa zamanda pratik olarak azaltmak için pek çok kozmetik ürünler vardır. Bu ürün çeşitlerinden biriside beyaz saçlar için kapatıcı şampuanlardır. Eczanelerde pek çok beyazlık giderici şampuan satılmaktadır. Bu ürünlerden biriside DKCOSMO saçtaki beyazlarda kesin sonuçlar veren markalar var bunlar schwarzkopf markasının ürünleri, De Nature beyazlık giderici şampuan, Loreal Silver Gri ve Beyaz saçlara özel şampuan.

Bu şampuanların özellikleri ise şu şekildedir.

Şampuan içinde hidrojen peroksit ve amonyak içermez, boya değildir, saçı yıpratmaz, 10 dakika gibi kısa sürede saçları koyulaştırır ve beyazlamış saçlara kalıcı olarak istediğiniz renge dönüştürür.

Arkadaşlar saçtaki beyazlıkları kısa sürede gideren bu şampuanlardan veya başka marka şampuanlardan kullanıp memnun kalan var mı? Önerebileceğiniz kullandığınız şampuanları yazabilirmisiniz.
 
T

TheArk

Üye
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Merhaba geçenler beyaz saç kapatıcı dermaderm beyaz saç larşıtı şampuan ve losyonu tavsiye üzerine almıştım 2 haftadır losyonu kullanıyorum saçlarımda ki beyazları neredeyse kapattı saçıma uyguladığımda jöle wax benzeri bir yapısı var rahatsızlık vermiyor. Bu losyonu kullanıp memnun kalan var mı? Yorumlarinizi bekliyorum, teşekkür ederim şimdiden.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
222
26yaman
26yaman
2
S
Cevaplar
4
Gösterim
422
revivo
revivo
revivo
B
Cevaplar
0
Gösterim
403
Burakar
Burakar
B
ramooo19
Cevaplar
1
Gösterim
257
rooney43
rooney43
rooney43
J
Cevaplar
1
Gösterim
400
Levent
Levent
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
34
Çevrim içi ziyaretçiler
16
Toplam ziyaretçi
50
Robots
10

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt