Betasalic losyon kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi jamesblond
  • 911 Görüntülenme
  • 1 Yorum
J

jamesblond

Üye
Mesajlar
11
Tepkime puanı
0
Arkadaşlar saçlı deride, koltuk altı bölgesinde sürekli egzama oluşuyor eczaneci bayan betasalic losyon kullanmayı önerdi forumda kullananlar var mı bıu losyonu, içeriğini biraz araştırdım 50 ml etken maddesi betametazon dipropiyonat ve salistik asit varmış. Ciltte yada saçlı deride oluşan egzama gibi sedef hastalığı tedavisinde kullanılıyor. Benim yıllardır koltuk altı bölgemde çıkıyor belli bir süre sonra kayboluyor. Çıktığında sürekli kaşıma isteği oluşuyor, kaşıdıkça kabuklanma oluyor. Konazol şampuan bir süre kullandım faydası olmadı. Saçlı deri sorunlarında da etkisi varmış. Bu losyonu kullanıp memnun kalan varsa bilgilendirme yaparsa sevinirim teşekkürler.
 
R

Realty

Üye
Mesajlar
21
Tepkime puanı
0
ben bu losyonı sedef lezyonlari için 1 hafta sabah aksam kullanmıştım, fakat surulen yerde hem deri inceliyor, hem de ayni yerden bir süre sonra tekrar çıkıyor.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

life
Cevaplar
0
Gösterim
305
life
life
life
Y
Cevaplar
1
Gösterim
102
revivo
revivo
revivo
V
Cevaplar
0
Gösterim
211
Victus
Victus
V
V
Cevaplar
0
Gösterim
186
Victus
Victus
V
E
Cevaplar
1
Gösterim
214
Witch
Witch
W

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
13

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt