Bakır peptit (ghk-cu peptit) nasıl temin edebiliriz?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Kelaynak
  • 319 Görüntülenme
  • 1 Yorum
K

Kelaynak

Üye
Mesajlar
30
Tepkime puanı
0
Bakır peptitler dokularda onarım yaparak hücresel iyileşmeyi sağladığı, saç uzamasını ve köklerin gelişimini hızlandırarak bazı biyolojik aktiviteler bakımından anahtar rol oynarlar. Yapılan bir çok bilimsel in-vivo ve in-vitro çalışmada bakır peptitlerin çalışmalarda GHK-Cu ve AHK-Cu (L-ananyl-L-histidyl-L-lysine-Cu+2) yetişkin erkeklerde dökülmüş saç ve mevcut terminal saçlarda büyüme hızını artırdığı ve ayrıca saç folliküler hücre proliferasyonunu uyararak olumlu yönde etki yaptığı gözlenmiştir.

Arkadaşlar bakır peptitler saç büyümesinde çok etkili hücre onarımı yaparak saç büyümesini desteklediği ne dair bir çok araştırma var bakır peptit satın alan yada kullananlar var mı nerden temin edebiliriz yardımcı olacabilirmisiniz.
 
L

lastmorn

Üye
Mesajlar
198
Tepkime puanı
21
alibaba yada aliexpress gibi sitelerde saf halde satışı var kaç gr alacaksan satıcıyla pazarlık edebilirsin araştırman lazım kargo ve gümrük vergisi çıkar

 

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
31
Toplam ziyaretçi
71
Robots
31

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Aesthetic Saç Ekimi
Üst Alt