Bakır peptit (ghk-cu peptit) nasıl temin edebiliriz?

Bakır peptit (ghk-cu peptit) nasıl temin edebiliriz?

Bakır peptitler dokularda onarım yaparak hücresel iyileşmeyi sağladığı, saç uzamasını ve köklerin gelişimini hızlandırarak bazı biyolojik aktiviteler bakımından anahtar rol oynarlar. Yapılan bir çok bilimsel in-vivo ve in-vitro çalışmada bakır peptitlerin çalışmalarda GHK-Cu ve AHK-Cu (L-ananyl-L-histidyl-L-lysine-Cu+2) yetişkin erkeklerde dökülmüş saç ve mevcut terminal saçlarda büyüme hızını artırdığı ve ayrıca saç folliküler hücre proliferasyonunu uyararak olumlu yönde etki yaptığı gözlenmiştir. Arkadaşlar bakır peptitler saç büyümesinde çok etkili hücre onarımı yaparak saç büyümesini desteklediği ne dair bir çok araştırma var bakır peptit satın alan yada kullananlar var mı nerden temin edebiliriz yardımcı olacabilirmisiniz.
1 6
1
alibaba yada aliexpress gibi sitelerde saf halde satışı var kaç gr alacaksan satıcıyla pazarlık edebilirsin araştırman lazım kargo ve gümrük vergisi çıkar [URL unfurl="true"]https://turkish.alibaba.com/product-detail/99-purity-cosmetic-grade-copper-peptide-powder-ghk-cu-for-face-1600358907812.html?spm=a2700.7724857.normal_offer.d_title.6ff16504KT2iRc&s=p[/URL]
0

Kelaynak

Yeni Üye
Üye
Katılım
29 Mayıs 2021
Konular
0
Mesajlar
16
Bakır peptitler dokularda onarım yaparak hücresel iyileşmeyi sağladığı, saç uzamasını ve köklerin gelişimini hızlandırarak bazı biyolojik aktiviteler bakımından anahtar rol oynarlar. Yapılan bir çok bilimsel in-vivo ve in-vitro çalışmada bakır peptitlerin çalışmalarda GHK-Cu ve AHK-Cu (L-ananyl-L-histidyl-L-lysine-Cu+2) yetişkin erkeklerde dökülmüş saç ve mevcut terminal saçlarda büyüme hızını artırdığı ve ayrıca saç folliküler hücre proliferasyonunu uyararak olumlu yönde etki yaptığı gözlenmiştir.

Arkadaşlar bakır peptitler saç büyümesinde çok etkili hücre onarımı yaparak saç büyümesini desteklediği ne dair bir çok araştırma var bakır peptit satın alan yada kullananlar var mı nerden temin edebiliriz yardımcı olacabilirmisiniz.
 
0

lastmorn

Üye
Üye
Katılım
27 Mayıs 2021
Konular
0
Mesajlar
96

Users who are viewing this thread

Üst Alt