Avodart Zararları Yan Etkileri

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi byburak
  • 563 Görüntülenme
  • 4 Yorum
B

byburak

Üye
Mesajlar
31
Tepkime puanı
0
Merhaba arkadaşlar önceden bende herkes gibi 1 mg finasterid ve minoxidil kullanmıştım 1 yıl düzenli kullanmama rağmen herhangi bir sonuç alamadım minoxidil biraz etki etti daha sonra 6 ay avodart dutasterid kullanmaya başladım etkisini gördüm üstlerinde incelen saçlarda kararmalar oluştu tepe bölgem kapandı ancak yan etkileri ciddi boyutta var bunuda spor, bitki çayları, fitness yaparak hafifletiyorum, avodart vücuda pek çok zararları varmış bu beni düşündürdü açıkcası, yan etkisi için önerebileceğiniz bir yöntem var mı? Zamanla tüm gelişmeleri buradan bildirecem.
 
P

Pua

Üye
Mesajlar
13
Tepkime puanı
0
6 aydır kullanıyorum saçlarım kuvvetlendi ama kapanma olmadı. Biraz yorgunluk ve depresiflik yaptı gibi. Fazla kullanmadım yakında bırakmaya karar verdim. Az da olsa kalp krizi ve inme riski de olduğunu çalışmalardan öğrendim. Bizim iş zor, kel kalacaz bu gidişle.
 
S

sennedersen

Üye
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Merhaba arkadaşlar önceden bende herkes gibi 1 mg finasterid kullanmıştım 1 yıl düzenli kullanmama rağmen herhangi bir sonuç alamadım daha sonra 6 ay avodart dutasterid kullanmaya başladım etkisini gördüm üstlerinde incelen saçlarda kararmalar oluştu tepe bölgem kapandı ancak yan etkileri ciddi boyutta var bunuda sipor, bitki çayları, fitness yaparak hafifletiyorum biraz etkisi var yan etkisi için önerebileceğiniz bir yöntem var mı? Zamanla tüm gelişmeleri buradan bildirecem
Son durumunuz nasıl acaba resim ekleyebilirsiniz
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #4
B

byburak

Üye
Mesajlar
31
Tepkime puanı
0
M

Muço

Üye
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Son durum şuan aynı saçlar biraz kararmıştı şimdi yine dökülmeye başladı avodart bırakmak zorunda kaldım
hocam kaç aydır kullanıyorsunuz yeni saç çıkışları var mı?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
65
Analist
Analist
A
U
Cevaplar
4
Gösterim
255
Kinaght
Kinaght
K
F
Cevaplar
3
Gösterim
198
Oshar
Oshar
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
141
coolwind
coolwind
C
L
Cevaplar
3
Gösterim
162
ShaneFalco
ShaneFalco
S

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
49
Çevrim içi ziyaretçiler
29
Toplam ziyaretçi
78
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt