Avodart Dutasterid Kullananlar

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi couza
  • 499 Görüntülenme
  • 1 Yorum
C

couza

Üye
Mesajlar
15
Tepkime puanı
0
Arkadaşlar merhaba saç için avodart dutasterid kullanmaya başlayacak 6 aydır günde 1 mg finasterid kullanıyorum henüz saçıma bir etkisi olduğunu göremedim şuana kadarda yan etkiside olmadı. Finasterid bende işe yaramıyor gibi sanki dht hormonuna karşı etki etmediğini düşünüyorum saç dökülmesi son sürat devam ediyor kendime söz verdim bu ilacı 6 ay kullanacağım diye ama etki etmezse kötüye gidişat devam ederse ne yapılmalı? Bundan önce 20 yaşımda sadece yanlarım çok açıktı o yüzden soruyorum. Dutasteride kullancam nerede satılır ve finasterid ne kadar süre daha kullanmam gerekir. Dutasteridin daha etkili olduğunu biliyorum ve işe yarayacaksa kullanırım da sıkıntı nerede satıldığı ve fiyatı ve günlük nasıl ne kadar süre kullanmam gerekli.
 
lusyus

lusyus

Üye
Mesajlar
153
Tepkime puanı
4
Durumu
🎧 Müzik dinliyor
Finasterid için 6 ay kullanım çok erken DHT inhibitörler ile kısa sürede saç çıkarmak zordur. Saç köklerinin yenilenmesi tekrar saç üretmesi kolay olmuyor. Kafa derisindeki DHT miktarı azalsa bile uyuyan saç köklerini aktif etmek için uyarıcı losyonlar kullanılmalıdır. Bunu en güzel yapan minoxidil ve estradiol losyonlarıdır. İllaki dutasteride kullanmak istiyorsan 2 güne 1 tek kapsül tok karna alabilirsin. Avodart tek kapsül 0.5 mg dutasterid içerir ve vücutta yarılanma süresi 1 haftadır. Etkisini uzun süre azaltmaz. Finasteritten daha çok yan etki yapabilir. Eczanelerde avodart ilacını bulabilirsin.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
327
kelboy
kelboy
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
379
murphy
murphy
M
P
Cevaplar
1
Gösterim
316
xavi07
xavi07
X
O
Cevaplar
3
Gösterim
533
ParTikül
ParTikül
P

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
51
Çevrim içi ziyaretçiler
36
Toplam ziyaretçi
87
Robots
23

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt