Avesin Saç Bakım Serumu Kullananlar Yorumlar

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi tarcin
  • 177 Görüntülenme
  • 0 Yorum
tarcin

tarcin

Üye
Mesajlar
62
Tepkime puanı
0
Avesin saç dökülmesini önleyici serum saç kalitesini artırarak, saçın çapını ve uzama hızını artırır saçların beslenmesini artırarak yeni saç oluşmasına yardımcı olur. Bölgesel olarak uygulanan avesin saç serumu saç köklerine derinlemesine nüfuz ederek dokuları onarır saç kökü hücrelerin yenilenmesini ve yaşlanmasına karşı koruma sağlar. Kökleri güçlendiren bu serum saç kaybını önleyerek saç incelmesini önler. Saç ekimi operasyonların sonra kullanılması tavsiye edilen bu serum saç ekimi sonrası köklerin hızlıca tutunmasına ve saç çıkışlarını hızlnamasına katkıda bulunur. Saç ekimi yapıldıktan sonra normal zamanda 6 ay yada 1 yıl içerisinde çıkması beklenen saçların yüzde 20 oranında erken çıkmasına yardım eder. Kalitesi azalmış ve ekilen saçların daha hızlı uzaması için içinde %3 oranında procapil ve %4 oranında anaganin bulunur. Procapil saç köklerinin kanlanmasını artırarak daha fazla besin ile oksijen almasını sağlar. Saçların dökülmesine ve incelmesine sebep olan dht hormonuna karşı kökleri korur. Procapil 6 aylık kullanım sonucunda mevcut saç kalitesinde artış görülür. Avesin saç serumu içindeki diğer etken madde anagain isviçre'de organik bezelye filizinden elde edilen ve ardından geliştirilen saçların yaşlanmalarını engelleyen kök hücrelerin sağlıklı kalmasına yardımcı bir maddedir. Hem procapil hem de anagain formülasyonu dökülmeye başlamış saçların tekrar eski sağlığına kavuşmasını sağlar. Saçları güçlendirir, parlaklaştırır dolgunluk ve hacim kazanmasını sağlar.

Avesin saç serumu.PNG

Avesin Saç Bakım Serumu Nasıl Kullanılır​

Avesin saç bakım serumu 50 ml'dir günde iki kez dökülmenin görüldüğü bölgeler başta olmak üzere tüm saç derisine 5 püskürtme olacak şeklinde uygulanılır. Kullanmada zorluk yaşıyorsanız 1 ml damlalık ile saç derisine damla damla damlatarak üst kafa bölgesine yayın ve hafif oval masaj hareketleri yapın. Bir şişe avesin serum 30 günlük kullanım için yeterlidir. Fiyatı 98 tl'dir.
 

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
26
Toplam ziyaretçi
66
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Aesthetic Saç Ekimi
Üst Alt