Asuman Hair Transplant Saç Ekimi Sonuçları 4800 Greft

Asuman Hair Transplant Saç Ekimi Sonuçları 4800 Greft

Merhaba arkadaşlar Asuman Hair Transplant 21.10.2021 tarihinde saç ekimi işlemim gerçekleşti. Toplamda tüm bölgeye 4800 greft ekim yapıldı. Görsellerden anlaşılacağı üzerine genel şikayetim orta kısmın seyrek olması ve vertex bölgesinin açıklığıydı. Süreci kısa bir özet geçmek gerekirse 2 yıldır saç ektirmeyi düşünüyordum ve forumu sıklıkla takip ediyordum gerek uzman arkadaşların yorumları gerek saç ekimi yapan arkadaşların konuları bu ekim merkezini seçmemde yardımcı oldu.13.09.2021 tarihinde iletişime geçip en erken tarih olarak randevu oluşturdum. Sabah 8'de Uzman arkadaşla görüştük ve planlamayı oluşturduk. Mukemmel bir insan kendisini öncelikle bunu belirtmek isterim, ekibide öyle. Uzman arkadaş tepe kısmım fazla geniş olduğu için 4500 kökü direkt verteksi kapatırım normalde demesine rağmen beni kırmayıp ön çizgi şakak ve orta kısma 300 gredt kök ekim yapılacak şekilde planlamayı oluşturdu. 08:30 da ekime başladık 12 de dönör alımı bitti akabinde uzman yanım gelip kanalları açtı akşam 5 gibi tekrar gelip son rötuşları yaptı kendisi ve 7 de ekim bitti. Süreç oldukça güzel geçmesine ragmen uzun sürmesi haliyle yorucu oldu. Ertesi gün öğleden sonra ilk yıkamayı merkezde yaptık bugün itibariyle evde ikinci yıkamamı kendim yaptım. Ekimden önce kan tahlili yapıp değerlerimi kontrol etmemi ona göre eksik olan değerleri normale çekip sürecin daha iyi bir şekilde ilerlemesi amacıyla tahlil sonuçlarımıda gösterdim B12 ve D vitamini düşük çıktı hemen ilaçları alıp kullanmaya başladım tahlil sonuçlarımı ve kullandığım ilaçlar ve takviyeleride paylaşacağım. Ekim yaptıracak arkadaşlar kesinlikle tahlil yapıp değerlerinizi kontrol ettirmenizi öneririm.
1 6
1
Resimleri yükleyecem arkadaşlar
0

Yusuf05

Yeni Üye
Üye
Katılım
12 Nisan 2022
Konular
0
Mesajlar
4
Merhaba arkadaşlar Asuman Hair Transplant 21.10.2021 tarihinde saç ekimi işlemim gerçekleşti. Toplamda tüm bölgeye 4800 greft ekim yapıldı.

Görsellerden anlaşılacağı üzerine genel şikayetim orta kısmın seyrek olması ve vertex bölgesinin açıklığıydı.

Süreci kısa bir özet geçmek gerekirse 2 yıldır saç ektirmeyi düşünüyordum ve forumu sıklıkla takip ediyordum gerek uzman arkadaşların yorumları gerek saç ekimi yapan arkadaşların konuları bu ekim merkezini seçmemde yardımcı oldu.13.09.2021 tarihinde iletişime geçip en erken tarih olarak randevu oluşturdum.
Sabah 8'de Uzman arkadaşla görüştük ve planlamayı oluşturduk. Mukemmel bir insan kendisini öncelikle bunu belirtmek isterim, ekibide öyle. Uzman arkadaş tepe kısmım fazla geniş olduğu için 4500 kökü direkt verteksi kapatırım normalde demesine rağmen beni kırmayıp ön çizgi şakak ve orta kısma 300 gredt kök ekim yapılacak şekilde planlamayı oluşturdu. 08:30 da ekime başladık 12 de dönör alımı bitti akabinde uzman yanım gelip kanalları açtı akşam 5 gibi tekrar gelip son rötuşları yaptı kendisi ve 7 de ekim bitti. Süreç oldukça güzel geçmesine ragmen uzun sürmesi haliyle yorucu oldu. Ertesi gün öğleden sonra ilk yıkamayı merkezde yaptık bugün itibariyle evde ikinci yıkamamı kendim yaptım.

Ekimden önce kan tahlili yapıp değerlerimi kontrol etmemi ona göre eksik olan değerleri normale çekip sürecin daha iyi bir şekilde ilerlemesi amacıyla tahlil sonuçlarımıda gösterdim B12 ve D vitamini düşük çıktı hemen ilaçları alıp kullanmaya başladım tahlil sonuçlarımı ve kullandığım ilaçlar ve takviyeleride paylaşacağım. Ekim yaptıracak arkadaşlar kesinlikle tahlil yapıp değerlerinizi kontrol ettirmenizi öneririm.
 

Users who are viewing this thread

Üst Alt