Assos Aga-E Tablet Ne İşe Yarar?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Umut
  • 792 Görüntülenme
  • 2 Yorum
U

Umut

Üye
Herkese selam arkadaşlar 25 yaşındayım saçlarımın incelmesi ve şakak kısmında açılmalar var bende doktora muayene oldum. Dermatolog bana sabah akşam 2x5 puf minoxil günlük uygulamamı istedi. Yanına aga-e tablet ve alopecia şampuan yazdı. Agahe tablet günde 1 tane kullancam. Bu konularda fazla bir bilgim olmadığı için yeniyim bu tablet finasterid veya avodart gibi bir tablet midir yoksa daha farklı içeriğemi sahip tavsiye edermisiniz kullanan varmıdır?

L

lastmorn

Üye
Dostum AGA-E tabletin içinde finasterid veya dutasterid bulunmaz. Bu ilaçların içine konan daha kimyevi güçlü etken maddelerdir. Aga-e tablet içinde tamamen doğan bitkisel ekstralar vardır. Bu nedenle ilaçlar ile kıyaslama yapılamaz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
U

Umut

Üye
Dostum AGA-E tabletin içinde finasterid veya dutasterid bulunmaz. Bu ilaçların içine konan daha kimyevi güçlü etken maddelerdir. Aga-e tablet içinde tamamen doğan bitkisel ekstralar vardır. Bu nedenle ilaçlar ile kıyaslama yapılamaz.
Cevap için teşekkürler aga-e tablet 2 şişe kullandım sonuç hayal kırıklığı şakaklarımdaki açılmalar ve dökülmeler durmadı saçlarım bile kalınlaşmadı bilginize..

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
113
Leron
Leron
L
S
Cevaplar
2
Gösterim
183
Execuvite
Execuvite
E
R
Cevaplar
0
Gösterim
292
Realty
Realty
R
P
Cevaplar
1
Gösterim
252
Vedat
Vedat
V
S
Cevaplar
1
Gösterim
331
Noob33
Noob33
N
C
Cevaplar
3
Gösterim
478
lastmorn
lastmorn
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt