Ardıç Katranı Sabunu Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Coward
  • 490 Görüntülenme
  • 0 Yorum
C

Coward

Üye
Mesajlar
29
Tepkime puanı
1
Ardıç katranı sabunu faydaları saymakla bitmeyecek olan bitkisel bir sabundur ve doğal bir tedavi seçeneğidir. Ardıç katranı sabunu bir çok hastalığa iyi gelmektedir ve hastalıklardan doğanın sunduğu bitkisel yöntemlerle kurtulmak isteyen bireyler için mucizevi bir üründür. Ardıç katranının saç ve cilt bakımı üzerindeki faydaları saymakla bitmeyecek kadar çoktur.

Ardıç katranı sabunu faydaları ilk olarak akne oluşumunu engeller. Eğer yüzde mevcut akneler var ise bunların iyileşmesinde de hızlı bir şekilde etmen olur. Özellikle ergenlik sivilcelerinde de çok etkilidir. Tamamen doğal ve bitkisel olan ardıç katranı sabunu düzenli kullanılması sonucu faydalı ve etkili olacaktır. İkinci olarak ise siyah noktaların tedavisinde de faydalıdır. Ciltte olan siyah noktaların tedavisinde faydalıdır, ciltte siyah nokta olmaması durumunda ise oluşumunu engeller. Ardıç katranı sabunu doğal ve bitkisel bir temizleyicidir. Ciltteki lekelerin temizlenmesinde de mucizevi bir üründür. Ardıç katranı sabunu mantar tedavisinde de oldukça etkilidir. Ardıç katranı sabunu yine düzenli kullanılması durumunda saç köklerini güçlendirerek saç dökülmesini engeller. Doğal antiseptik özelliği ile ayaklardaki mikrop ve bakterileri yok eder ve ayak kokusunu giderir. Parmak aralarında iltihaplı yaralara, egzamalara, uyuz ve sedef hastalıklarına da iyi gelmektedir.

Ardıç katranı sabununu kullananlar
Ardıç katranı sabununu kullananlar da bu sabunun faydalarını onayladılar. Özellikle cilt bakımları için akne ve sivilcelerdeki azalmayı düzenli kullanım ile hızlı bir şekilde fark ettiler. Ardıç katranı sabunu kullanıcı yorum ve şikayetleri incelendiğinde ergenlik çağlarındaki bireylerin yüzlerine çok iyi geldiği öne çıkmaktadır. Mantar sorunlarına çözüm bulamayan müşterilerin ardıç katranı kullanıcı yorum ve şikayetleri incelendiğinde ise düzenli kullanım ile mantarlarının azaldığı ve azalmaya devam ettiği tespit edilmiştir. Sabunu saç bakımında kullanan müşteriler ise saçlarının daha güçlü ve bakımlı göründüğü için oldukça memnun kalmışlardır. Ayak kokusundan, ayaklarındaki parmak arası yaralardan muzdarip olan bireylerin artık ardıç sabunu sayesinde hoş kokulu ve güzel görünümlü ayaklara sahip olduğu müşteri yorumlarınca tespit edilmiştir.

Ardıç katranı sabunu fiyatları
Ardıç katranı sabunu fiyatları gramajı ve kalitesine göre fiyatları değişkenlik göstermekle beraber ortalama 100-150 gr standart boydaki bir sabun 10-25 tl arası fiyatlardadır.

Ardıç katranı sabunu nasıl yapılır
Ardıç katranı sabunu nasıl yapılır, ardıç katranı bilinen diğer adıya pix juniperi oxycedrus olan madde, ardıç ağacının kök gövdesi ile dallarından elde edilir. Bu ardıç ağacının kök gövdesi ve dallarının yakılması veya kurutulması sonucu oluşur. Bilindiği üzere çok uzun yıllardır insanlar ardıç katranını; gerek direk hali ile, gerek sabunu ve yağı gibi hallerini cilt bakımı ve saç bakımı için kullanmaktadırlar. Öncelikle ardıç katranının yağ içinde bekletilmesiyle ardıç katranı yağı elde edilir. Normal koşullarda kaynatılarak yapılan ardıç katranı sabunu sabuncuhanım tarafından soğuk su ile yapılmaktadır. Böylece içeriğindeki vitamin ve bileşenleri öldürmeden sizlere sunmaktayız. Birçok hastalığa iyi gelmesinin yanı sıra antiseptik bir özelliğe sahiptir ve bunun etkisi ile çok iyi bir mikrop kırıcıdır. Bütün etki ve özelliklerini kaybetmemesi adına soğuk su ile yapılması sizler için büyük bir avantajdır. Profesyonel ekibimiz tarafından geleneksel yöntemler ile üretilen ardıç katranı sabunu içerisinde, Sodyum Lauryl/ lauretsülfat (SLS), propilen glikol, petrol ürünleri, E.D.T.A, parabenler, sentetik renklendiriciler, sentetik kokular, triclosan ve kimyasal koruyucu maddelerin hiçbirini içermez. İçeriğinde parfüm bulunmaz, hoş kokuları ise doğal esansiyel yağ karışımları ile sağlar. Daha öncede belirttiğimiz gibi sabunlarımız, soğuk proses yöntemleri ile yapılmaktadır. Isıl işlem, yağ kaynatma vb. gibi işlemler olmadığı için sabunların yapısında herhangi bir değişme ya da bozulma olmamaktadır ve içeriğindeki vitamin ve mineraller de olduğu gibi kalmaktadır.

Ardıç Katranı Sabunu nasıl kullanılır
Ardıç katranı sabunu nasıl kullanılır, ardıç katranlı sabun çeşmenin altına tutup ıslatılır ve ardından cilde veya saça bu sabun ovalayarak sürülür. 2-3 dk süren ovalama işleminin ardından suyla durulanması gerekir. Katran sabununun diğer bir kullanım yöntemi ise sabunu önce su ile ıslatıp daha sonra elde köpürtülüp daha sonra o köpükler cilde bol bol sürebilir ve biraz bekletildikten sonra su ile durulanabilir. Diğer bir yöntem ise ciltte kabarıklık leke gibi problemlerde yüze bir tutam ardıç sabunu sürülür. Yüze ardıç sabunu sürme işleminden sonra bu şekilde 10 dakika bekletilir ve durulanır. Saçlar için kullanım önerisi ise, ardıç katranı sabunu saçlara banyodan önce sürülür. Tıpkı şampuan sürüyor gibi saçlara yedirdikten sonra biraz bekletilir. Daha sonra ardıç sabunu banyoda iken durulanabilir.
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
42
Çevrim içi ziyaretçiler
24
Toplam ziyaretçi
66
Robots
13

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt