Ankara Şahin Çelik saç ekimi yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi eokulum
  • 137 Görüntülenme
  • 0 Yorum
E

eokulum

Üye
Mesajlar
15
Tepkime puanı
0
Ankara'da bulunan Şahin çelik saç ekimi ekibi Tüm Türkiye'de saç ekimi operasyonları yapmatakdır. Saç nakli operasyonlarımızı tecrübe ile steril poliklinik ortamında ve tamamı sağlık çalışanlarından oluşan, saç nakli konusunda uzman ve tecrübeli ekibimizle yapıyoruz. Talepleriniz doğrultusunda ideal sonucu almak için büyük bir titizlik ve hassasiyetle çalışıyoruz. Saç nakli operasyonlarında müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyat politikasıyla sunuyoruz.

Saç ekimi konusunda en büyük referansımız kurulduğumuz yıldan bu yana hayallerine dokunduğumuz müşterilerimizin memnuniyetidir. Sizlere bizi araştırmanızı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz. Ankara’da saç ekimin en kaliteli ve güvenilir adresi olmaktan gurur duyuyoruz.
scelik.jpg

Misyonumuz​

Saç Ekiminde en son teknolojiyi ve en iyi kaliteyi güler yüzlü personelimizle birleştirerek sektöründe lider, öncü ve değerli bir Saç Ekim Kliniği olmaktır.

Vizyonumuz​

Saç ekimi operasyonlarında hastalarımızın talepleri ve yaptığımız analizlere göre, hastalarımızı hayallerindeki saçlarına kavuşmasını hedefliyoruz. İşimizi sıkı sıkıya bağlı olduğumuz sağlık kuralları ve meslek etiği çerçevesinde gerçekleştirerek uluslararası düzeyde bir Saç Ekim Kliğini olmayı ve sektördeki kaliteyi en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.
Titizlik ve kaliteden ödün vermeyen Şahin Hoca ve ekibine çok teşekkür ederim. Kendileri bir hayalimi gerçekleştirmiş oldu. Profesyonelliklerine bizzat şahit oldum. Eğer Ankara'da saç ekimi düşünenler varsa gönül rahatlığıyla önerebilirim.Ekimden önce kan tahlillerim istedindi tsh yuksek çıktı Ergin bey bu hormon yuksekken çok sağlıklı Ekim olmaz dedi ben zorladım yapın ne olur diye cunku öğretmenim okullar açılacak ancak o zmana denk gelmişti sonra orda bu işin cidden para için yapmadıklarını anladm ondan sonra hormonlarım duzeldi ve 13 ağustos ekim gerceklesti. (Doğuştan alnım acıktı ). Kadınlar sakın korkmayın güvenilir bir yer olunca korku felan kalmıyor Ergin bey her süreçte benimle ilgilendi ona da çok teskekur ederim kafama takılan Her şeyi sordum güzelce anlatti . Suan beni gören şaşırıyor saçlarımı çok memnunum hayalimi gerçekleştirdiler emeklerine sağlık.

Ben Melih, saç ekimini bir kaç yıl düşündüm, aylarca araştırmalar yaptım sacekimisonuclari sitesinden yapılan pek çok ekimi takip ettim, artık insanlara bakar bakmaz ekim olduğunu anlayacak seviyeye geldim :) ön çizgiyi doğal yapması, donor bölgeyi alırkenki titizliği ve hayal değil gerçekler üzerinden konuştuğu için Şahin hocayı tercih ettim, 20 Ocak 2021 de ekim yaptırdım. Ergin beyin karşılama ile başlayıp saç çıkma sürecindeki takibine, ekime yardımcı olan hanımefendilerin titiz çalışmalarına ve Şahin hocaya çok teşekkür ederim. Çok şükür sonuçtan memnunum, gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.

Kızılırmak, Muhsin Yazıcıoğlu Cd., 06510 Çankaya/Ankara
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
62
medusax23
medusax23
M
M
Cevaplar
2
Gösterim
66
Hunter
Hunter
H
G
Cevaplar
2
Gösterim
38
Alonso47
Alonso47
A
S
Cevaplar
0
Gösterim
51
Saç Ekimi Firmaları
Saç Ekimi Firmaları
S

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
41
Çevrim içi ziyaretçiler
20
Toplam ziyaretçi
61
Robots
12

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt