Ankara Naturelhair Saç Ekimi Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi eokulum
  • 114 Görüntülenme
  • 0 Yorum
E

eokulum

Üye
Mesajlar
15
Tepkime puanı
0

Ankara Naturelhair Saç Ekimi Yorumları​

Ankara Naturelhair saç ekim merkezinde saç ekimi yaptıranlar var ise bu konuya yazabilir. Saç Ekimi Konusunda uzman ekip ve cerrahlarımız ile hastane ortamında ekim işlemini yapıyoruz. Konusunda uzman ekip ve cerrahlarımız ile hastane ortamında ekim işlemini yapıyoruz. Konusunda uzman ekip ve cerrahlarımız ile hastane ortamında ekim işlemini yapıyoruz.

Saçınızı Baştan Çıkarıyoruz​

Uluslararası birikim ve tecrübesiyle Ayşe Işık Clinic Saç ekimi,plastik cerrahi alanlarında son teknolojiyle hizmet vermektedir. Türkiyede resmi olarak ilk saç ekim şirketini kuran Ayşe Işık saç ekimi sektöründe yıllardır hizmet sunmaktadır.
Binlerce referans, 23 yıldan fazla tecrübe, maksimum greft ve mükemmel sonuçlar ile sektörün öncüsü olmaya ve tüm yeniliklerin ilki olmaya devam etmektedir.

Eski, Yukarı Bahçelievler Mahallesi Aşkaabat Caddesi, 7.cadde No:42/2, 06490 Çankaya
Son zamanlarda bu işi yapan firma sayısı çoğaldı. Deneyimli klinik ile bu işi yaptırmıyorsanız sonuçları sizi üzebilir. Naturelhair firması saç ekimi konusunda profesyonel bir firma. Çalışanlar çok ilgili ve tecrübeli. Öncesi ve sonrası konusunda bilgilendirme yapıyor. Ekim yapılan alanların dolu olması işlemin ne kadar iyi yapıldığını gösteriyor.

Başta hakan bey ve ceren hanim olmak üzere nilüfer hanıma, isilay ve mehtap hanima ve tüm süreç boyunca yanımızda olan ama adı dilimi ucunda hemşire hanıma, ve emegi gecen herkese çok teşekkür,ellerinize sağlık, herşey yolunda, herşey gönlünüzce olsun inşallah,benim gönlümce saçlarım olur inşallah simdiden cok teşekkür ederim ilgi ve nezaketiniz paha bicilemez emeklerinize s
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
62
medusax23
medusax23
M
M
Cevaplar
2
Gösterim
66
Hunter
Hunter
H
G
Cevaplar
2
Gösterim
38
Alonso47
Alonso47
A
S
Cevaplar
0
Gösterim
51
Saç Ekimi Firmaları
Saç Ekimi Firmaları
S

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
35
Çevrim içi ziyaretçiler
20
Toplam ziyaretçi
55
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt