Androcur Saç Çıkarır mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi lusyus
  • 154 Görüntülenme
  • 1 Yorum
lusyus

lusyus

Üye
Mesajlar
153
Tepkime puanı
4
Durumu
🎧 Müzik dinliyor
ANDROCUR, erkeklerde üretilen ancak daha düşük miktarlarda kadınlarda da bulunan androjen seks hormonlarının etkisini bloke eden bir hormon azaltıcı ilaçtır. Androcur içinde erken madde spreteron asetat hem erkeklik hormonu azaltıcı hemde progesteron hormonu içeren bir ilaçtır.


Androcur Saç Çıkarır mı.jpg

Androcur 50 mg saç büyümesi üzerinde etkileri olabilir, ancak bu etkiler bireysel olarak değişebilir ve herkes için aynı sonuçları doğurmayabilir. Uzun süreli kullanımlarda 6 aydan daha fazla süre kullanımda genetik kaynaklı dökülmeleri durdurabilir ve yeni saç oluşumlarını hızlandırabilir.

Androcur, bazı durumlarda androjenik saç dökülmesi (erkek tipi kellik) gibi durumların tedavisinde kullanılabilir. Androjenik saç dökülmesi, genetik yatkınlık ve hormon dengesizlikleri nedeniyle oluşan bir durumdur. Androcur, androjenlerin saç foliküllerine olan etkisini azaltarak ve testosteron seviyelerini düşürerek saç dökülmesini engellemeye veya yavaşlatmaya yardımcı olabilir.

Ancak, ilacın saç çıkarmak için doğrudan bir etkisi yoktur. Androcur'un saç çıkarmak için değil, saç dökülmesini kontrol etmek için kullanıldığını belirtmek önemlidir.

Bu ilacı bayanlar ve erkekler tarafından kullanılabilir. Erkelerde aşırı seks dürtüsünü bastırmak ve kadınlarda erkek tipi saç dökülmesini azaltmak için kullanımı vardır.

Androcur kullanımı doktor kontrolünde olmalıdır. Bilinçsizce kullanımı cddi yan etkilere sebebiyet varebilir. Bu meden ilacı kullanmadan önce iyi araştırma yapmalı ve doktora danışarak kullanılması gerekir.
 
F

fatih35

Üye
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
Ben bu ilacı 25 mg olarak 3 ay her gün düzenli kullndım dökülen sçları tekrar çılartıyoe ancak çok değil 1 yıl kulanmak gerekir ancak karaciğerde ciddi yan etkiler yapıyormuş bu nedenle bıraktım. Tavsiye etmeyeceğim ve ilaç.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
309
kelboy
kelboy
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
367
murphy
murphy
M
P
Cevaplar
1
Gösterim
307
xavi07
xavi07
X
O
Cevaplar
3
Gösterim
511
ParTikül
ParTikül
P

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
66
Çevrim içi ziyaretçiler
37
Toplam ziyaretçi
103
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt