Androcur Kullananlar Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Spitzer
  • 2K Görüntülenme
  • 8 Yorum
S

Spitzer

Üye
Arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum androcur kullananlar varsa sizlere bazı sorularım var. 20 li yaşlardan itibaren saçlarım dökülüyor ilk fark ettiğimde saçlarımın yanları açılmıştı ve bu duruma oldukça kafaya takmaya başlamıştım. Arkadaşlarım ve ailem saçlarımın döküldüğünü yanlarımın baya açıldığını söylemesi beni rahatsız etmeye başladı. Bende bu arada boş durmadım arayış içine girdim tüm siteleri forumları gezdim bu yaşıma kadar bir çok ilaç vitamin şampuan losyon denedim. İlk olarak revigen tablet 6 ay kullandım sonuç olarak değişen bişey olmadı. Sonrada 1 yıl saw palmetto kullandım işe yaramadı konazol şampuan alpecin şampuan denedim etkisi olmadı 1 yıl minoxidil tretin krem ile birlikte kullandım çok güzel sonuçlar aldım tepe bölgem kapandı yanlarımdaki açıklık azaldı ama 1 yıldan sonra minoksidil etkisini kaybetti ve hızlı bir şekilde saçlarım ilk yıllara geri geldi dökülmeler çok fazlalaştı. Daha etkili olur diye 1.5 yıl proscar kullandım dökülmeleri azaldı ama saçlarımın yanları gelmedi 3 ay dutasteride kullandım yan etki yaşamam sebebiyle bırakmak zorunda kaldım sonrada 3 ay setipiprant kullandım maddi olarak devam edemedim. Şuan için hiç bişey kullanmıyorum önerilerinize açığım hormon azaltıcı androcour ilacını bazıları öneriyor kullananlar varmı. Bi ara kullanayım dedim ağır yan etkileri var diye kullanmak istemedim. Konuya vertex bölgesi fotoğrafını koydum sadece tepe bölgeleri sıklaşsın istiyorum bu yaştan sonra saçlar eski haline gelirmi tedavi için ne önerirsiniz. Kesin sonuç alabileceğim bir yöntem varmı. Olmazsa saç ekimine yöneleceğim sizce ekim yaptırmak dahamı mantıklı olur yardımlarınız ve konuya yorumlarınızı yazarsanız çok memnun kalırım. Şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• IMG_20210705_213129.jpg
    IMG_20210705_213129.jpg
    6.3 MB · Gösterim: 3
GÖKDEMİR

GÖKDEMİR

Moderatör
Saçların eski haline gelebilir finasterid kullanırsa sıkılaşma olur günlük 1mg saç için yeterlidir. İstersen losyon çalışmamız var düzenli kullanımda etkisi olup olmadığını anlamak istiyoruz 8 ay boyunca sabah akşam düzenli kullanırsan sonuçlarını burada paylaşırsan 4 aylık ücretsiz gönderebiriz. Losyon antiandrojen etkili bir karışımdır.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
S

Spitzer

Üye
Tamam gönderin nasıl kullanacağım bu losyonu

GÖKDEMİR

GÖKDEMİR

Moderatör
Adresinizi yazın özelden

lusyus

lusyus

Üye
Durumu
🎧 Müzik dinliyor
Bana da losyonu gönderirseniz kullanıp sonuçlarını paylaşırım burada cinsellikle ilgili olumsuz yan etkiler yapıyormu

PLAYMAKERS

PLAYMAKERS

Üye
Androcur sürekli kullanılacak bir ilaç değil söyleyim boşa para vermeyin

O

Onex

Üye
Denemek için bende gönüllü olabilirim

K

Kami

Üye
@Spitzer Androcour kullandınız mı, şuanki saç durumunuz nasıl?

H

Holosko

Üye
30 yaşındayım saç dökülmesi için oral androcour 6 ay kullandım, yan etkiler hala geçmiş değil sperm üretme sorunum var tedavim devam ediyor, yavaş yavaş sperm üretmeye başladım, sertleşme sorunum hala devam ediyor, saç çıkarayım derken erkekliğinizi kaybetmeyin uzak durun bu ilaçtan.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
131
Analist
Analist
A
U
Cevaplar
4
Gösterim
407
Kinaght
Kinaght
K
F
Cevaplar
3
Gösterim
276
Oshar
Oshar
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
194
coolwind
coolwind
C
L
Cevaplar
3
Gösterim
220
ShaneFalco
ShaneFalco
S

Users who are viewing this thread

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt