Alpecin Şampuan Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi tarcin
  • 2K Görüntülenme
  • 5 Yorum
tarcin

tarcin

Üye
Mesajlar
62
Tepkime puanı
0
Alpecin kafeinli şampuan kullananlar C1 caffeine şampuan kullanıcı yorumları fiyatı nasıl kullanılır ne işe yarar hair energizer shampoo 250 ml saç dökülmesini önlemek için özel olarak formüle edilmiş içerisinde kafein bulunduran bir üründür. Günümüzde saç dökülmesi erkek kadın hemen hemen herkesin başına gelen ortak bir ciddi problemdir. Özellikle erkek tipi saç dökülmesi çok yaygındır ve zamanında tedavi edilmezse ileriki yaşlarda kişiyi kalıcı saç dökülmesi yani kelliğe kadar götürebilen önemli bir estetiksel sorundur. Genetik saç dökülmesi her ne kadar erkeklerde görülse de kadınlarında bir kısmını etkileyen bir problemdir. Kadınlarda menopoz döneminde tepe seyrelmesi olarak kendini gösterir. Bu tip saç dökülmesi zamanında tedavi edilmezse ileriki yıllarda tedavisi daha zor ve dökülen saçları çıkarmak imkansız olabilir. Alpecin şampuan üretim amacı erkek tipi saç dökülmesi için üretilmiş aynı zamanda diğer farklı saç dökümelerinide önleyici etkisi olan etkili bir şampuandır. İçerdiği kafein ile saç köklerini uyararak, saçın büyüme evrelerini hızlandırır ve saç dökülmesini önlemek amacıyla uygulanabilir. Saçları nazikçe temizlerken aynı zamanda saçları ve saç köklerini canlandırmak için bakım sunar. İçerdiği kafein saç derisindeki kan dolaşımını hızlandırarak saç köklerinin daha fazla besin ve oksijen almasını sağlar. Oksidatif stresin saç köklerine yaptığı olumsuz baskıyı azaltır, saçları rahatlatıp daha sağlıklı ve gür olarak çıkmasına yardımcı olur.

Alpecin Şampuan Kullananlar Yorumları


Alpecin Şampuan Saça Faydalımı Etkileri Nelerdir​

Alpecin şampuan, özellikle erkeklerde erken saç kaybına ve saç dökülmelerine karşı önleyici etkisi vardır. Saç köklerinin verimliliğini arttırmak, saçın büyümesini hızlandırmak ve saçlara kökten uca bakım sağlamak amacıyla uygulanabilir. Saçları canlandırmak, parlak ve sağlıklı bir görünüm kazandırmak için uygulanabilir. İçindeki liquid kafein saç uzama hızında belirgin artış sağlar.

Alpecin şampuan özelliklerinden biriside 250 ml özel hibrid teknolojisi sayesinde nazik ve güçlü bir koruma sağlar. Kaşıntılı ve hassas kafa derisi için uygun olan bu şampuan nemlendirirken aynı zamanda saç köklerine nüfuz eder. Kalıtsal saç kayıplarının önüne geçilir. Kaşıntının verdiği gerginlik, huzursuzluk gibi duyguları da ortadan kaldıran şampuan dinginlik sağlar. Aşırı saç yağlanmasını, kepek, deri kabuklanması, kaşıntı ve toz kir gibi problemleri ortadan kaldırır.

Alpecin Şampuan Nasıl Kullanılır​

Saçlarınızı ilk önce ılık su ile iyice ıslatın ardından avucunuza bir miktar şampuan dan dökün iki üç dakika saçlarınızı yıkayın. İkinci defa saçlarınızı beş dakika süre ile saç derisine oval masaj hareketleri yaparak yıkayın. Saç derisine tırnaklama hareketleri yapmayın. Çok sıcak su ile saçlarınızı yıkamayın. Şampuanlama bittikten sonra saçlarınızı iyice durulayın. İçerdiği kafein ile saç derisinde uyuşma, yanma ve tahriş gibi hissiyat oluşabilir. Belli bir süre sonra geçecektir.

Alpecin şampuan saç çıkarır mı?​

Yeni saç çıkartma gibi özelliği yoktur. Genel olarak şampuanlar saç çıkartmaz. Var olan saçların kalitesinin artmasına yardımcı olabilir.

Alpecin şampuan içeriği Kafein, Çinko, Niasin ( Vit, B3), Mentol, Vitamin E, A vitamini

Alpecin şampuan fiyatı​

2021 yılı kafein alpecin şampuan fiyatı 81.90 TL dir. Online satış mağazalarından satın alabilirsiniz.

Daha önceden alpecin şampuan kullanıp saçlarında etkisi olduğunu gören olumlu veya olumsuz düşüncelerini memnun kalıp kalmadığını sayfa altında yorum yazarlarsa kullanacak arkadaşlara ön bilgilendirme yapmış olur.
 
O

Onex

Üye
Mesajlar
14
Tepkime puanı
0
Ben bu şampuanı denemiştim. Saça biraz kalite veriyor o kadar. Yağlanma ve dökülmeyi önlediğini düşünmüyorum. Kullanmaya gerek yok.
 
E

Eleanor

Üye
Mesajlar
37
Tepkime puanı
0
Cinsiyet
Bay
Alpecin şampuan eczanede sordum daha önce hem boyutu çok küçük hemde çok pahalı geldi o kadar küçükki elimin avucuna girecek kadar basit geldi. İçerik olarak muhtemeln kaliteli bir şampuan yaptılar ama ben kıyamam o kadar parama.
 
O

oroz

Üye
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
Cinsiyet
Bay
Günümüzün en pahalı şampuanlarından bir tanesi genetik dökülme varsa boş bence.
 
L

lastmorn

Üye
Mesajlar
207
Tepkime puanı
24
Hiçbir işe yaramaz bir şampuan
 
C

caneryt

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Arkadaşlar şampuan güzel ama bir ayı geçmiş kullanmaya başlayalı maalesef ben de işe yaramadı.
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
33
Çevrim içi ziyaretçiler
19
Toplam ziyaretçi
52
Robots
12

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt