Alopecia Sprey Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi tarcin
  • 2K Görüntülenme
  • 3 Yorum
tarcin

tarcin

Üye
Mesajlar
62
Tepkime puanı
0
Alopecia procapil sprey kullananlar yorumları proscapil sprey etkili mi, kullanıcı yorumları ne işe yarar nasıl kullanılır yan etkileri fiyatı hakkında bilgiler. Alopecia anti hair loss saç dökülmesi önleyici sprey içeriğinde yer alan procapil ve saw palmetto ekstresi sayesinde saçlarınızın dökülmesini önlemeye yardımcı olur. İçerisindeki procapil saç köklerini besleyen kılcar damarları genişletir DHT hormonunun saç foliküllerine bağlanmasını önleyerek azaltır. Saw palmetto testesteronun DHT hormonuna dönüşümünü azaltarak 5 alfa redüktaz enzim aktivitesini yavaşlatarak saç dökülmelerini azaltır. Alopecia saç spreyi saçlarınızı köklerinden uçlarına kadar beslemesi ve onarması için özel olarak tasarlanmış formülü sayesinde saç köklerinizi güçlendirir, saçınıza esneklik, tarama kolaylığı ve yumuşaklık kazandırır.

Alopecia Sprey Kullananlar Yorumları


Bilim insanları tarafından saç dökülmesi tedavisine yönelik olarak geliştirilmiş ve etkinliği yapılan bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış kompleks bir bileşiktir. Bilim insanlarının yaptığı araştırmalar Procapil’in saç dökülmesine en etkili bileşiklerden biri olduğunu ispatlamıştır.
Kompleks bir bileşik olan Procapil, Biotinil Tripeptid – Oleanoic Asit – Apigenin’den oluşur.

Procapil etken maddesi bilim adamlarının araştırmaları doğrultusunda geliştirilmiş bir maddedir. Saç dökülmelerinin ana sebebi olan DHT (Di Hidro Testosteron) hormonunu baskılar ve saç köklerine sağlıklı kan akışını sağlayarak dökülme, incelme, uzama problemlerinin tedavisinde etkili bir sonuç sunar. Sağlıklı saç kökleri ile saç uzama hızını arttırır ve saç yaşlanmasını geciktirir. Procapil’in belirgin bir yan etkisi yoktur ve güvenle kullanılmaktadır.

Procapil içerisinde üç farklı molekülden oluşmuş complex bir bileşiktir, bu moleküller apigenin, oleanoic asit ve biotinil tripeptiddir. Üçlü complex olması sayesinde minoxidil gibi kılcar damarları genişletir saç kökünü uyarıp bölgesel damar genişlemesi yaparken finasterid gibi 5 alfa redüktaz inhibisyonuyla bölgesel olarak DHT oluşumunu engellemektedir. DHT hormonunu tüm dolaşımda değil sadece bölgesel olarak engelleyerek çalışır.

Alopecia saç spreyi içerisindeki saw palmetto DHT (Di Hidro Testosteron) hormonunu baskılayarak saç dökülmesini durdurduğu yönünde yapılmış çok sayıda bilimsel çalışma vardır. Yapılan bilimsel çalışmalarda saç dökülmesine en etkili bitkilerden biri saw palmetto olduğu görülmüştür. Saw palmetto aynı zamanda iyi huylu prostat tedavisinde de kullanılmaktadır. Cüce Palmiye bitkisi doğal olması yan etkilerin olmaması ve kimyasal bir ajan olmaması kadın ve erkeklerde güvenle kullanılması gibi çok önemli avantajları mevcuttur.

Vitamin B5, aynı zamanda provitamin B5 veya pantenol olarak da adlandırılır. Vitamin B5 az miktarda da olsa hemen hemen her gıdada bulunan bir B vitamini türevidir. Saçların parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar.

E vitamini kimyasal yapı itibarı ile bir tokol olup antisterilite vitamin olarak da bilinir. E vitamini yağda çözünen önemli bir antioksidandır ve özellikle hücre zarları ve lipoproteinlerde önemli antioksidan işlevler görmektedir. Cildin sağlıklı olmasını yaşlanma karşıtı olarak çalışır.

Alopecia Anti Hair Loss Dermal Sprey 60 ml İçindekiler​


  • Procapil %5,
  • Saw palmetto,
  • Panthenol,
  • Vitamin E,
  • Sodyum PCA,
  • Polyquaternium 10 sayesinde saçlarınızın güçlenmesine, hızlı uzamasına yardımcı olur ve güçlendirir. Sürekli ve düzenli kullanımda saç dökülmelerin de azalma görülür.

Alopecia Saç Spreyi Nasıl Kullanılır​

Saçlarınızı yıkayın ve kurulayın. Hemen ardından nemli saç derisine bir damlalık ile 1 ml olarak damlatın ve ıslak olarak bekletin. Saçlarınızı 3 saat yıkamayın. Sabah akşam 2 ml olarak temiz ve nemli saç derisine uygulayın. Alopecia saç dökülmesi önleyici saç spreyi fiyatı 95 TL dir. Online satış mağazalarından satın alınabilir.

Daha önceden Alopecia anti hair loss saç dökülmesi önleyici sprey kullanıp saçlarında etkisi olduğunu gören saç çıkarttığını memnun kalıp kalmadığını sayfa altında yorum yazarlarsa kullanacak arkadaşlara ön bilgilendirme yapmış olur.
 
İ

İhsan

Üye
Mesajlar
9
Tepkime puanı
0
Çok pahalı değilse ben bu tür ürünler saç ekimi sonrası saçların daha güçlü olması ve zayıf saçların daha sağlıklı çıkması için öneriyorum.
 
L

Levent

Üye
Mesajlar
145
Tepkime puanı
5
Genetik saç dökülmesinde ne kadar etkilidir. Çalışma raporları var mı acaba?
 
I

invincible

Üye
Mesajlar
26
Tepkime puanı
0
Genetik saç dökülmesinde ne kadar etkilidir. Çalışma raporları var mı acaba?
Yabancı kaynaklarda procapille ilgili çalışmalar var ingilizce olarak aratırsan bulursun.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

V
Cevaplar
4
Gösterim
571
ismail
ismail
I
I
Cevaplar
6
Gösterim
829
roronoa
roronoa
R
H
Cevaplar
2
Gösterim
387
back
back
B
B
Cevaplar
1
Gösterim
332
Bakbi92
Bakbi92
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
242
Pharmacy
Pharmacy
P
P
Cevaplar
3
Gösterim
408
invincible
invincible
I

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
5
Toplam ziyaretçi
5
Robots
19

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt