Alopecia Dermo Foam %5 Procapil Kullananlar

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi lusyus
  • 378 Görüntülenme
  • 2 Yorum
lusyus

lusyus

Üye
Mesajlar
153
Tepkime puanı
4
Durumu
🎧 Müzik dinliyor
Alopecia Dermo Foam %5 Procapil Kullananlar


Alopecia Dermo Foam %5 procapil saç dökülmesini önlemeye yönelik olarak üretilmiş saç köpüğü dür. Procapil saç kökü hücrelerindeki kan dolaşımını hızlandırarak saçların sağlıklı uzamasını destekler. Procapil aynı zamanda dht önleyici olarak saç köklerini korur. Saçlarınızı köklerinden uçlarına kadar beslemesi ve onarması için özel olarak tasarlanmış köpük formülü sayesinde süratle saç derisinden emilerek saç köklerinize ulaşır. Procapil foam saçları güçlendirerek dökülmelere karşı saçları korur, saç tellerinin kalınlaşmasını sağlayarak uzun süre dayanıklılık sağlar.

Procapil %5 Foam Ne Zaman Kullanmalıyım?​

Her saç teli ömürlerinde belli sürelerle yaşam döngüsüne girer. Her saç teli 4 - 7 yıl yaşar, sonra dinlenlenme fazına geçer ve daha sonra da tekrar dökülerek yenilenme fazına geçer. Saçların bu şekilde dökülmesi saçın normal doğal bir sürecidir ve günde 50 ila 100 arası saç teli dökülmesi normal kabul edilir. Eğer bu sayıdan daha fazla saç dökülüyorsa, banyo yaparken ele gelen saç miktarı artmışsa ya da yıkanmış kurulanmış saçı elle çektiğimizde, taradığınızda, elinize 3-5 adet saç teli geliyorsa bu durumun ciddiye alınması gereken bir durum olabilir. Saç dökülmesinin çok farklı nedenleri vardır. Burada önemli olan dökülmeye neyin sebep olduğunun saptanması ve uygun tedavinin yapılmasıdır.

Alopecia derma foam erkekler ve kadınlar tarafından daha güçlü saç çıkması için kullanılabilir.

Procapil, zeytin ağacı yapraklarından elde edilen Apigenin, Oleanolik Asit ve Biotinoyl Tripeptide-1 vitaminli matriksin kombinasyonudur. Saç dökülmesini önlemek için foliküllerin yaşlanma süreciyle savaşarak sağlıklı saç uzamasını destekler.

Dht hormonu etkisiyle saçlar giderek incelmeye, yanlar geriye doğru açılmaya başlar. Procapil içerdeği üçlü karışım ile hasar görmüş ve incelmiş saç tellerini onarmak için saç tellerinizi köklerinden uçlarına kadar beslenmesini sağlar, saçlarım eski haline dönmesine yardımcı olur. Sürekli kullanımda saçlara canlılık kazandırır ve göz kamaştırıcı bir parlaklığa sahip olmasına katkıda bulunur.

Alopecia Dermo Foam 75 ml fiyatı 90 TL.

Arkadaşlar forumda bu ürünü kullananlar var mı? Kullanıcı deneyimlerini paylaşıp bilgi verirseniz sevinirim.
 
K

kelboy

Üye
Mesajlar
94
Tepkime puanı
6
Procapil çok etkisi yokki 4 ay kullandım
 
D

Does

Üye
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Procapil kullanıp dökülen saçları çıkan var mı? Bir çok yorum okudum sadece dökülmeyi azaltıyormuş.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
34
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
160
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
1
Gösterim
83
berke_gungorr
berke_gungorr
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
164
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
370
berke_gungorr
berke_gungorr
B
V
Cevaplar
1
Gösterim
514
lastmorn
lastmorn
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
9
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
12
Robots
23

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt