Aldactone Tüylenme İçin Kullananlar

Aldactone Tüylenme İçin Kullananlar

Merhabalar internette aradım ama tam bilgiye ulaşamadığım için konu açtım. Aşırı tüylenme için Endokrinoloji bölümünde doktora muayene oldum hormon testi istedi sonrasında bana aldactone isimli ilacı yazdı. Forumlarda kullanan kişilere baktığımda yanında başka ilaçlar ile birlikte kullanılınca daha iyi etki ettiği falan yazıyor ama doktorum bana sadece aldactone verdi. Aklıma bir soru takılıyor aldactonla ilgili.. kullananlar bilirler bu ilacın prospektüsünde yan etkilerinin hirşutizm (aşırı kıllanma) yapabileceği yazıyor anlayamadığım bu ilacın tüylenmeye karşı kullanılmıyor mu? Bu ilaçları tüylenme için kullanıp sonuç alabilen var mı?
2 6
1
Doktor bana 100 mg lık aldactone vermişti ama ben yan etki yüzünden kullanamadım, şimdi diane 35 kullanıyorum ama onunda bunaydam sonra bırakcam, yasmine başlamayı düşünüyorum, diane35 göğüslerimde çok şişme ile ağrı yaptı, yasemin ilacı bitkisel kökenli söyleniyo...
0

Esra

Forum Üyesi
Üye
Konular
0
Merhabalar internette aradım ama tam bilgiye ulaşamadığım için konu açtım. Aşırı tüylenme için Endokrinoloji bölümünde doktora muayene oldum hormon testi istedi sonrasında bana aldactone isimli ilacı yazdı. Forumlarda kullanan kişilere baktığımda yanında başka ilaçlar ile birlikte kullanılınca daha iyi etki ettiği falan yazıyor ama doktorum bana sadece aldactone verdi.

Aklıma bir soru takılıyor aldactonla ilgili.. kullananlar bilirler bu ilacın prospektüsünde yan etkilerinin hirşutizm (aşırı kıllanma) yapabileceği yazıyor anlayamadığım bu ilacın tüylenmeye karşı kullanılmıyor mu? Bu ilaçları tüylenme için kullanıp sonuç alabilen var mı?

0

Glsh87

Forum Üyesi
Üye
Konular
0
Doktor banada polistik over için vermişti bir ay kullandım, yan etkilerinden dolayı bıraktım bende adet düzensizliği yaptı, benim düzenimi çok bozdu ilacı bırakmak zorunda kaldım.

0

Witch

Forum Üyesi
Üye
Konular
0
Doktor bana 100 mg lık aldactone vermişti ama ben yan etki yüzünden kullanamadım, şimdi diane 35 kullanıyorum ama onunda bunaydam sonra bırakcam, yasmine başlamayı düşünüyorum, diane35 göğüslerimde çok şişme ile ağrı yaptı, yasemin ilacı bitkisel kökenli söyleniyo...

Users who are viewing this thread

Üst Alt