Aldactone Tüylenme İçin Kullananlar Memnun mu?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Esra
  • 1K Görüntülenme
  • 2 Yorum
E

Esra

Üye
Mesajlar
28
Tepkime puanı
0
Merhabalar internette aradım ama tam bilgiye ulaşamadığım için konu açtım. Aşırı tüylenme için Endokrinoloji bölümünde doktora muayene oldum hormon testi istedi sonrasında bana aldactone isimli ilacı yazdı. Forumlarda kullanan kişilere baktığımda yanında başka ilaçlar ile birlikte kullanılınca daha iyi etki ettiği falan yazıyor ama doktorum bana sadece aldactone verdi.

Aklıma bir soru takılıyor aldactonla ilgili.. kullananlar bilirler bu ilacın prospektüsünde yan etkilerinin hirşutizm (aşırı kıllanma) yapabileceği yazıyor anlayamadığım bu ilacın tüylenmeye karşı kullanılmıyor mu? Bu ilaçları tüylenme için kullanıp sonuç alabilen var mı?
 
Shady

Shady

Üye
Mesajlar
34
Tepkime puanı
0
Doktor banada polistik over için vermişti bir ay kullandım, yan etkilerinden dolayı bıraktım bende adet düzensizliği yaptı, benim düzenimi çok bozdu ilacı bırakmak zorunda kaldım.
 
W

Witch

Üye
Mesajlar
24
Tepkime puanı
0
Doktor bana 100 mg lık aldactone vermişti ama ben yan etki yüzünden kullanamadım, şimdi diane 35 kullanıyorum ama onunda bunaydam sonra bırakcam, yasmine başlamayı düşünüyorum, diane35 göğüslerimde çok şişme ile ağrı yaptı, yasemin ilacı bitkisel kökenli söyleniyo...
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

life
Cevaplar
0
Gösterim
63
life
life
life
Y
Cevaplar
1
Gösterim
65
revivo
revivo
revivo
V
Cevaplar
0
Gösterim
181
Victus
Victus
V
V
Cevaplar
0
Gösterim
135
Victus
Victus
V
E
Cevaplar
1
Gösterim
182
Witch
Witch
W

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt