Aldactone (Spironolakton) yan etkileri?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Shady
  • 290 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Shady

Shady

Üye
Arkadaslar 4 aydir polikistik over icin yasmin ve aldactone kullanıyorum. Virusten dolayi hastaneye gidemiyorum duzenli kontrollerim için ve az önce nette aldactonenin yan etkileri böbreklere zarar verdigini gördüm. İlacı bırakmak istiyorum ama birden bırakınca daha kötü olunabiliyormuş durum, bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı bilgisi olan lutfen yardımcı olsun? hastaneye gitcem zaten doktorda yok ne yapacak?

E

Esra

Üye
Aynı hastalıktan bende kullandım doktor 6 ay kullanacağımı söyledi sonra bırakmam gerektiğini. Doğum kontrol hapını da 1 yıl kullan ara verip kullanacaksın demişti bende 2 yıl oldu gidemedim benimde aklım karışık ama senin dediğin ilacı 6 ay kullan sonra bırak

N

nihan

Üye
Arkadaslar 4 aydir polikistik over icin yasmin ve aldactone kullanıyorum. Virusten dolayi hastaneye gidemiyorum duzenli kontrollerim için ve az önce nette aldactonenin yan etkileri böbreklere zarar verdigini gördüm. İlacı bırakmak istiyorum ama birden bırakınca daha kötü olunabiliyormuş durum, bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı bilgisi olan lutfen yardımcı olsun? hastaneye gitcem zaten doktorda yok ne yapacak?
Son durumunuz nedir hastaneye gittiniz mi?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

life
Cevaplar
0
Gösterim
91
life
life
life
Y
Cevaplar
1
Gösterim
66
revivo
revivo
revivo
V
Cevaplar
0
Gösterim
181
Victus
Victus
V
V
Cevaplar
0
Gösterim
138
Victus
Victus
V
E
Cevaplar
1
Gösterim
183
Witch
Witch
W

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt