Aldactone jinekomasti yapar mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Turan
  • 108 Görüntülenme
  • 2 Yorum
T

Turan

Üye
Mesajlar
9
Tepkime puanı
0
Cinsiyet
Bay
Merhaba arkadaşlar topikal spiro losyon kullananlar bilgi verebilir mi, altı aydır 2 kutu 100 mg aldactone ve 4 kutuda cyclo progronave katarak hazırladığım losyonu düzenli olarak sabah akşam saç diplerimi uyguluyorum. Losyon saçta En az 4 saat bekletiyorum. Losyonu uygulamadan önce her gün bir kere dermaroller ile saçımı tararım. Saç dökülmem yüksek oranda azaldı Vertex bölgemde hafif toparlanmalar oluştu. Sizleri önerim losyonlardan çok verim almak istiyorsanız mutlaka dermaroller ile birlikte en az 1 yıl süreyle kullanmanız gerekir. Ancak önerim mutlaka dht inhibitör ilaç da kullanmanız. Bunlar proscar yada dutasterid olabilir. Ben ilk defa kullandığım için göğsümde hafif derecede jinekomasti oluştu. Elimle göğüs ucuma dokunduğumda ağrı hissettiğim zaman anladım. Bu yüzünü okumastı kalıcı mı yoksa geçici mi oluyor bilen birileri cevap verebilir mi?
 
A

Arkeolog

Üye
Mesajlar
17
Tepkime puanı
0
Dostum jinekomasti her antrendrojen ilaç kullanmadı oluyor ama çok küçük seviyede kalıyor fazla büyümüyor sıkıntı yapacak bir durum yok büyüme yapmaz.
 
K

kelbody

Üye
Mesajlar
12
Tepkime puanı
0
Topikal kullanmak jinekomasti yapmıyor
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
312
kelboy
kelboy
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
370
murphy
murphy
M
P
Cevaplar
1
Gösterim
307
xavi07
xavi07
X
O
Cevaplar
3
Gösterim
514
ParTikül
ParTikül
P

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
22

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt