Agarta Şampuan Kullananlar

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi seranew
  • 508 Görüntülenme
  • 2 Yorum
M

meliss

Üye
Ben otacının yağlanma ve kepeğe karşı şampuanını kullanıyorum çok memnun kaldım ama tabi kepeğe karşı şampuanlar biraz saçları sertleştirdiği için ben saç kremiyle birlikte kullanıyorum.

S

seranew

Üye
Agarta şampuan kullananlar kullanıcı yorumları saça faydaları saç çıkartıyormu kepek yağlanma önlermi agarta şampuan ne işe yarar saçımı döktü eczane fiyatı nerede satılır hakkında açıklayıcı bilgiler. Son yıllarda piyasada ortaya çıkan sabunlar, şampuanlar ve bir sürü saç ürünü aldı başını gitti. Hemen hemen her ay yeni bir ürün görmek mümkün saç dökülmesini %90 önler yeni saç çıkarır gibi ibareler ile tüketicinin ilgisini çekmeye çalışıyorlar. Eğer bir şampuanla saç dökülmesi önlenseydi bu kadar bilimsel araştırmaya gerek var mıydı sizce? Şampuanlar dan beklentiniz saç dökülmesini önlemek olmamalı bence saçlarınızı güzel temizlesin, yağı kiri alsın, kepeklenme yapmasın yeterlidir.

Agarta şampuan özel olarak hazırlanmış doğal formülü ile saçlarınızı yumuşatarak sağlıklı ve bakımlı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. İçeriğindeki aktif bitkisel ekstratlar ile saçlarınızı canlandırır, bakımlı olmasını sağlar, dolgun ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Agarta doğal saç dökülmelerini önleme şampuanı bol, dolgun ve kremsi köpüğü saçlarınızı yıpratmadan nazikçe temizler. İçeriğindeki tamamen doğal ekstraktlar, vitamin kompleksleri, Omega 6 ve 9 saçlarınıza canlı, güçlü ve dolgun görünüm kazandırarak saçları daha dirençli hale getirir. Saç derisini besler, saçlarınızın daha sağlıklı olmasına yardımcı olur. Lavanta kokusu ile saçlarınıza hoş koku verir.

Agarta şampuan.jpg

Agart Doğal Saç Dökülmesini Önleme Şampuanı İçeriği​

• Aqua, Ammonium lauryl Sulfate,
  • Lauryl Glucocide, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine,
  • Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Dicaprylyl Ether, Lauryl Alcohol, Polyquaternium-7, Glyceryl Oleate, Hedera Helix Extract,
  • Aesculus Hippocastanum Extract, Hexamidine Diisethionate,
  • Panthenol, Glycerin,
  • Potassium Sorbate, Parfum.
Agarta şampuan içinde SLS, SLES benzeri türler, paraben içermez ve hayvansal yağ içermez

Agarta şampuan saç dökülme karşıtı etkisi ile saçların eksik nem oranını sağlar saç derisinin kurumasıyla birlikte saç diplerinden ayrılması sonucu dökülmesine karşı etkilidir ve içeriğinde aktif doğal biberiye, lavanta, adaçayı, bittim ve hint yağı doğal bitkiler barındırır. Biberiye yağı canlandırıcı ve kan dolaşımını hızlandırıcı etki yapar. Ada çayı fitoöstrojen etkileri ile saç köklerini beslemeye yardımcı olur.

Yeni saç oluşumunu destekleyen doğal şampuan, saçlarınızın sadece dökülmesini önlemez aynı zamanda yeni saçların çıkmasını da destek olarak daha gür saçlara kavuşmanızı sağlamaya yardımcı olur. Böylelikle de yeni saç oluşumunu da desteklemiş olur. İçeriğindeki bıttım sayesinde kepeği yağlanmayı engeller saçlarınızın daha gür ve sağlıklı uzamalarını teşvik eder. Saçınızı temizlerken saç derisini ve saçları fazla yağdan, kirden arındırırken, cildin optimum pH seviyelerini de korur. Nem seviyesini dengelemeye yardımcı olurken saçınızı kurutmaz, daha iyi hissetmenizi sağlar.

Agarta Dökülme Önleyici Şampuan Nasıl Kullanılır​

Saçlarınızı ılık su ile iyice ıslatın ve avucunuza bir miktar şampuan dökün saçlarınızı 2 - 3 dakika yıkayın ikinci yıkamada şampuanı saçlarda 5 dakika süre bekleterek parmaklarınızla hafif dairesel firiksiyon hareketleri yaparak yıkayın ve durulayın. Günlük kullanıma uygundur. Güneş ışığından koruyun.

Agarta şampuan 400 ml satış fiyatı 29.90 TL dir. Eczane ve online satış mağazalarımdan alabilirsiniz.

Agarta dökülme karşırı şampuan kullanıp saçlarında etkisi olduğunu gören olumlu veya olumsuz düşüncelerini memnun kalıp kalmadığını konu altından yorum yazabilirler.

rooney43

rooney43

Üye
agarta şampuan kullananlar var mı bilrmiyorum lakin ben doğal ve organik bir şampuan arayışım olduğu için özellikle gimdes onayı almış bir şampuan tercihim oldu. agarta şampuan kokusu sade gibi geldi bana hani diğer şampuanlar gibi parfümlü kokulu şampuanlar oluyor ya onlardan değil sanırım parfüm yok doğal bir kokusu mevcut. Özellikle helal marketler tarafından ve gimdes onayı almasından dolayı tercih sebebim oldu.

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
12
Toplam ziyaretçi
12
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt