Agarta pembe kız bebek şampuanı kullananlar

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi edias
  • 370 Görüntülenme
  • 2 Yorum
E

edias

Üye
Mesajlar
89
Tepkime puanı
1
Agarta pembe kız bebek şampuanı kullananlar anne babaların yorumlarını merak etmiyor değilim. Ayrıca diğer şampuanlara göre nasıl bir etki alıp almadığını merak ediyorum, özellikle Gimdes onaylı bir şampuan olması ve organik olarak annelerin tercihi olabileceğini şimdiden söyleyebilirim. Agarta kız bebek pembe şampuan içeriğinde insan sağlığına zararlı olan içerikler bulunmamaktadır. Agarta pembe kız bebek şampuan içeriğinde sls , sles , peraben bulunmamaktadır. Agarta şampuan ülkemizin fabrikalarında üretilen yerli bir organik doğal bir şampuandır. tercih etmek isterseniz kesinlikle deneyebilirsiniz.

Agarta Bebek şampuanı özellikleri

Gimdes onaylı bebek şampuanı bebeğinizin saçını çok güzel şekilde nazikçe temizler. İçerisindeki etkili doğal vitamin bitkilerin özü ile birlikte saç derisini besler. Hassas Bebekler her zaman olabilir gözleri yakmaz. Bebeklerin saçlarını hergün rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Agarta bebek şampuanı nasıl kullanılmalı?

Çocukların ve bebeklerin saçlarını ıslattıktan sonra yeteri kadar avucunuza alıp saçlı deriye uygulayın masaj yaparak köpürtün, isterseniz 2. defa tekrar aynı şekilde yıkayabilirsiniz.

Agarta pembe bebek şampuan yorumları

agarta pembe bebek şampuanı yorumlarını bir kaç noktadan ve yakın bir arkadaşımızın evladı için kullandığını bildiğimiz için bebeğinin saçlarına güzel iyi geldiğini ifade etti. Özellike doğal bir şampuan için tercih edebilirsiniz.


Agarta pembe kız bebek şampuanı oldukça içerik olarak fazla 400 ml uzun bir süre kullanılabilir diye düşünüyorum
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
T

ttades77

Üye
Mesajlar
12
Tepkime puanı
0
Cinsiyet
gimdes onaylı şampuan mı? Diğer şampuanlar ile arasındaki fark nedir?
 
Flower

Flower

Üye
Mesajlar
24
Tepkime puanı
0
Gimdes onaylı şampuanlar ile diğer şampuanlar arasında insan sağlığını ciddi anlamda kimyasal etken maddelerle rahatsız edici hastalıklara davetiye çıkarıcı maddelerin bulunmaması, Gimdes Müslüman toplumların 4 mezhepde aldığı ürünler.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
261
Shady
Shady
Shady
P
Cevaplar
1
Gösterim
225
Sivalanta
Sivalanta
S
H
Cevaplar
0
Gösterim
149
Hakonek
Hakonek
H
L
Cevaplar
2
Gösterim
155
layerbox23
layerbox23
L
L
Cevaplar
1
Gösterim
225
Maximus
Maximus
M
P
Cevaplar
2
Gösterim
268
Erdem
Erdem
E

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
69
Çevrim içi ziyaretçiler
36
Toplam ziyaretçi
105
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt