Aga-K Tablet Kullanıcı Yorumları

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Moonlight
 • 3K Görüntülenme
 • 3 Yorum
Moonlight

Moonlight

Üye
Mesajlar
46
Tepkime puanı
1
Aga k tablet hakkında kullanıcı yorumları hakkında bilgiler. Assos Aga-K içeriğinde bitkisel ekstreler, vitaminler ve mineral bulunduran saç dökülmesini önleme, saçları kalınlaştırma ve saç köklerini sağlıklı saç büyümelerini sağlamak için üretilmiş bir gıda takviyesidir. İçerisindeki vitaminler diğer bileşenler zenginleştirilmiş formülüyle saç kayıplarını en aza indirmek, sağlıklı saç derisi bakımı, hücrelerin yenilenmesi için özel olarak formüle edilmiştir. Ürün içerisinde saç ve cilt sağlığı açısından B grubu vitaminleri (B1, B5, B6, B7), biotin, çinko, folik asit, at kuyruğu ekstresi, bira mayası tozu, buğday ekstresi, keratin, metiyonin, PABA (Para-Amino Benzoik Asit), sistein, yağlı darı ekstresi ile saçların ve cildin ihtiyaç duyduğu besinleri bünyesinde barındırır. Saç dökülmesi hemen herkesin başına önemli sorunlardan biridir. Genelde erkeklerde görülen seyrelmeler ve saç güçsüzleşmeleri bayanlarda görülür ve özellikle bayanların saçları uzun olduğu için saçlarında kopmalar, cansız görünüm bayanları çok rahatsız eder. Saçlar kişiler için önemli estetiksel unsurlardır. Kişinin saçları ne kadar gür, canlı ve parlak ise o derece kendine güveni artar estetik açıdan güzel bir görünüm kazanır. Erkeklerde oluşan saç seyrelmeleri özellikle genç erkeklerde çok problem haline gelmiştir. Genç yaşlarda başlayan alındaki saç gerilemeleri psikolojik olarak olumsuz etkilediği gibi kişinin öz güvenini de kaybetmesine neden olmaktadır. Bayanlarda erkek tipi saç dökülmesi oransal olarak az olsa da baş tip dökülmeler yaşarlar. Bunların başında, stres faktörü, mevsimsel değişimler, yaşam koşulları, hormonal dalgalanmalar, hamilelik dönemi ve yetersiz beslenmeden kaynaklı dökülmeler oluşur. Eğer saçlarınız bu gibi nedenler ile dökülüyorsa Aga-K tablet bu tip saç dökülmesini yavaşlatır uzun süreli kullanımları daha gür ve dayanıklı saç telleri oluşmasına yardımcı olur. Bu ürünü hormonlardan kaynaklı (erkek tipi kellik) saç dökülmesinde etkisi yoktur. Eğer ki saçlarınız çok fazla miktarda dökülüyor ve önüne geçemiyorsanız bir dermatoloğa muayene olunmalı kan testi yaptırmanız sebebi öğrenmek için en doğru yol olacaktır.

Aga-K Tablet Kullanıcı Yorumları

Assos Aga-K Tabletin İçeriği Vitamin ve Mineraller​

Biotin saç, cilt ve tırnak sağlığı açısından önemli etkileri bulunmaktadır. Uzun süreli günde 5mg biotin takviyesi alan kişilerde mevcut saç kalitesinde artış, dökülmelerde azalma, tırnak kırılganlığında azalma ve cilt parlaklığında artış gibi olumlu etkileri bulunmaktadır.

Çinko, hücre yenilenmesini sağlayan aynı zamanda vücudumuzdaki dokuları yenileyen çok önemli bir mineraldir. Saçların sağlıklı olmasını sağlayan saç diplerindeki yağların da uygun miktarda kalarak saçın dökülmesine engel oluyor. Hormonal dökülmeye sebep olan DHT'nin saç köklerine verdiği zararı azaltılmasına katkıda bulunur.

Folik asit diğer adı B9 vitamini saç üreten hücrelerin yenilenmesini sağlar ve eksikliğinde saçlarda geç uzamalar görülür. Portakal, baklagiller, brokoli ve yeşil yapraklı sebzeler yüksek miktarda folik asit bulunur. B12 vitamini ise hücrelerin oksijenasyonu için gerekli olan bir vitamindir, bu yüzden saçın kök hücrelerinin beslenmesi ve yenilenmesi için önemlidir.

Keratin saçın temel yapı taşını oluşturan saçların dayanıklılığını artıran, çabuk kırılmaları önleyen daha sert daha parlak saç oluşmasına katkıda bulunan aminoasittir. Boya ve ısıl işlem görmüş, kimyasallardan yıpranmış matlaşmış saçlarınızı onarır bakım yapar. Saçlara parlak ve dolgun bir görünüm kazandırır. Uzun süreli kullanımda incelmiş saç tellerinizi kalınlaştırır saçlardaki kırılmaları ve kopmaları durdurur. Saçın sağlıklı uzamasına yardımcı olan bir maddedir.

L-sistein saç tellerinin içindeki gövdesindeki sapın birbirine bağlanmasını sağlamaya yarayan bir amino asittir. Saçların güçlü ve dökülmelere karşı dayanıklı olması, için vazgeçilmez bir maddedir.

Para-aminobenzoik asit (PABA), B10 vitamini olarak da bilinir, saçlar için biotin, pantotenik asit ve folik asit ile birlikte kullanıldığında saçlar için oldukça fayadaları vardır, cilt kırışıklığını gidermek için de kullanılmaktadır.

At kuyruğu ekstresi, Saç köklerini sağlılı beslenmesine yardımcı olur, saçların hızlı uzamalarını sağlar. saçlarda kepek oluşumunu önleyerek saç derisinde kabuklu görünümü engeller.

Zayıf ve incelmiş saç tellerini güçlendirir. Saç derisinin kan dolaşımını hızlandırarak saç kalitesinin artırılmasına katkıda bulunur.

Bira mayası tozu, çeşitli vitaminler ve mineral elementler içerir, saç bütün uzunluk boyunca gerekli beslenmesine yardım eder. Bira mayası vitamin, mineral ve protein içeriğinden bakımında zengindir ve saçı sağlıklı tutar.

Buğday ekstresi saç dökülmesine karşı etkilidir, saç köklerini besleyerek, saçları güçlendirir ve saçlara kazandırdığı yoğun nem sayesinde kırılmalarını ve yıpranmalarını önleyici etkileri bulunmaktadır. Buğday ekstresi aynı zamanda saç tellerinin yüzeyini pürüzsüzleştirir ve dayanıklı olmasını sağlar.

Metiyonin, saçları kalınlaştırdığı ve tırnakları güçlendirdiği ve saç dökülmesini önlemeye yardımcı olduğu, saç köklerinin beslenmesinde ve saçların büyümesinde önemli bir rolü vardır.

B1, B5, B6 vitamini suda çözünen ve depolanmayan bir vitamin gruplarıdır. Saç dökülmesi problemi yaşayan kişiler tarafında düzenli tüketilmesi gereken vitaminlerdir. Saç derisinde hücre yenilenmesine yardımcı olan bu vitamin egzama ve sedef hastalığının tedavisinde yararlı etkileri vardır.

Aga-K tablet vitamin ve mineral İçeriği 2 tablet için değerler;
 • B1 Vitamini (Tiamin) 200,0mg 3333%
 • B5 Vitamini (Pantotenik Asit) 10,0mg 714%
 • B6 Vitamini (Pridoksin) 2.500mcg 5000%
 • Biotin (B7 Vitamini) 15,0mg 150%
 • Çinko 600mcg 300%
 • Folik Asit (B9 Vitamini) 600mcg 300%
 • At Kuyruğu Ekstresi 400mg
 • Bira Mayası Tozu 300mg
 • Buğday Ekstresi 270mg
 • Keratin 60mg
 • Metiyonin 60mg
 • PABA (Para-Amino Benzoik Asit) 50mg
 • Sistein 60mg
 • Yağlı Darı Ekstresi 150mg

Aga-K 60 Tablet Saç Dökülmesi Önleyici Takviye Edici Kullanımı​

Günde sabah ve akşam genelde tok karna 1 tablet bir miktar sıvı ile alınması gerekir. Gözler görülür sonuçlar için 3 ile 6 ay kullanılması önerilir. Gereğinden fazla miktarda tablet alınması daha fazla etki etmez önerilmeyen bir durumdur. Aga-K 60 Tablet 2021 yılı satış fiyatı 289 tl dir.

AGA-K tablet kullananlar ve kullanıcı yorumları hakkında saçlarında etkisi olduğunu gören olumlu veya olumsuz düşüncelerini memnun kalıp kalmadığını konu altından yorum yazarlarsa kullanacak arkadaşlara ön bilgilendirme yapmış olur.
 
L

Levent

Üye
Mesajlar
145
Tepkime puanı
5
Biotin içerikli ürünlerde saç kalitesini arttırma ve tırnakların daha hızlı uzaması açısından çok etkili bu tarz ürünler genelde hemen hemen içerikleri aynı oluyor. Kadın kullanıcılarda diğer vucuttaki kıl arttışlarına etki ettiğini okudum biotinin
 
Ö

örken

Üye
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
saç ekimi sonrası kullanılması gereken ürünlerden bir tanesi diyorum....
 
E

erco

Üye
Mesajlar
106
Tepkime puanı
3
Bu kadar ilgi gördüğünü bilmiyordum
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

R
Cevaplar
0
Gösterim
178
Realty
Realty
R
P
Cevaplar
0
Gösterim
122
Pharmacy
Pharmacy
P
S
Cevaplar
1
Gösterim
245
Noob33
Noob33
N
C
Cevaplar
3
Gösterim
349
lastmorn
lastmorn
L
P
Cevaplar
2
Gösterim
245
Aydem
Aydem
A
A
Cevaplar
3
Gösterim
288
Kinaght
Kinaght
K

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
33
Toplam ziyaretçi
73
Robots
25

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt