AGA-K 60 Tablet Kullananlar Bakabilir mi?

AGA-K 60 Tablet Kullananlar Bakabilir mi?

Xpecia kadınlar için olanında pek sıkıntı olcağını sanmıyorum.
1 6
1
Merhabalar bir kadın olarak saç dökülmesi sorunun var genel saç durumum gayet iyi ama tarayınca hep bir dökülme var saçlarım ince telli bir yapısı var dolgun ve güçlü göstermek için vitamin kullanmayı düşünüyorum xpecia ile aga k tablet arasında kaldım. Fakat xpecia içinde finasterid olabileceğini bazı yorumlarda okudum buda beni endişelendirdi doğrusu açıkcası içeriğinde finasterid olabilir mi sizce sitesinde içeriğine baktım finasterid yazmıyor benim bildiğim kadınların bu ilacı kullanabildiği fakat hamilelik olursa bebekte ciddi sıkıntılara sebep olabileceğine dair bilgiler var. Xpecia yerine aga k tablet kullanmayı düşünüyorum ama içerik olarak hangisi daha iyi ikisi arasında kararsız kaldım bana yardımcı olacak varsa doğru bilgi verebilecek olursa sevinirim.
0

yssm

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Merhabalar bir kadın olarak saç dökülmesi sorunun var genel saç durumum gayet iyi ama tarayınca hep bir dökülme var saçlarım ince telli bir yapısı var dolgun ve güçlü göstermek için vitamin kullanmayı düşünüyorum xpecia ile aga k tablet arasında kaldım.
Fakat xpecia içinde finasterid olabileceğini bazı yorumlarda okudum buda beni endişelendirdi doğrusu açıkcası içeriğinde finasterid olabilir mi sizce sitesinde içeriğine baktım finasterid yazmıyor benim bildiğim kadınların bu ilacı kullanabildiği fakat hamilelik olursa bebekte ciddi sıkıntılara sebep olabileceğine dair bilgiler var. Xpecia yerine aga k tablet kullanmayı düşünüyorum ama içerik olarak hangisi daha iyi ikisi arasında kararsız kaldım bana yardımcı olacak varsa doğru bilgi verebilecek olursa sevinirim.

Users who are viewing this thread

Üst Alt