Acnelyse Krem Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi tarcin
  • 2K Görüntülenme
  • 2 Yorum
tarcin

tarcin

Üye
Mesajlar
62
Tepkime puanı
0
Acnelyse krem kullananlar var mı saç dökülmesini önlemek için etkisi hakkında bizleri bilgilendirici yorumlarını paylaşırs seviniriz. Acnelyse işe yarar ve Acnelyse krem nasıl kullanılır? Acnelyse krem ne kadar? Son yılların en çok satan ve en sık kullanılan sivilce ve saç çıkarmak için kullanılan kremlerden biridir. Acnelyse krem sivilceleri kurutmak ve sivilce izlerini yok etmek için üretilmiş retinol A içeren etkili bir kremdir. Acnelyse krem sadece eczanelerde satılır ve genellikle sivilceler ile başı dertte olan kişilerin kullandığı bir kremdir. Aynı zamanda içerdiği retinol a ile saç dökülmesini önlemek, cilt hücre yenilenmesini sağlamak ve yeni saç çıkarmak içinde kullanılan ürünlerin başında gelir.

Sivilce izlerini yok etmek için kullanılan acnelyse kremin asıl etkisi içerdiği etken madde ile cilt hücrelerine hızlı bir yenilenme sağlayarak cildin soyulmasını sağlar ve lekeli olan cildi hızlı bir şekilde soyulmasını sağlayarak yenileme yapar. Cilde sürüldüğü andan itibaren deri tabakasındaki hücrelerde yenileme yaparak 3-4 gün içerisinde cilt tabakasında soyulmalar yapar ve cilt görünümünde açılmalar görülür. Acnelyse krem %0.1 oranında Retinoik asit içermesinde dolayı dikkatli bir şekilde kullanılması gerekir. Fazla miktarda cilde uygulanırsa yanma, batma ve aşırı deri soyulmalarına sebebiyet verebilir.

Bu kremi mutlaka reçete edilerek uzman doktor kontrolünde kullanılması gerekir ve kremi bilinçsiz şekilde kullandığınızda farklı reaksiyonlarla ciltte hasara sebebiyet verebilirsiniz.. Tedaviye başlandığı andan itibaren, deride yer alan epidermis tabakasında yer alan hücreleri yeniler ve siyah noktaların oluşumunu engeller, iltihaplı sivilceleri kurutarak yok olmasını sağlar.

Cildinize İlk uyguladığınızda cildinize geçici bir sıcaklık, ağrı ve batma hissi oluşabilir. Cildiniz uygulamaya tepki gösterdiği durumlarda tedaviye ara vermelisiniz. Tedaviye başlanılan ilk hafta içerisinde iltihaplı sivilcelerinizde artış olması olağan bir durum olarak gösterilir.

Acnelyse Krem Nasıl Kullanılır?​

Cilde kremin sürüleceği bölgeyi güzelce yıkayıp temizleyin.
Ardından mercimek tanesi kadar alıp güzelce ilgili bölgeye ince bir tabaka halinde sürün.
Baskı yapmadan uygulamanız oldukça önemlidir.
Akşam uyumadan önce cildinize sürebilirsiniz.
Acnelyse kremi sürdükten sonra asla güneş yada benzer ışıklar altında durmayın.
Kullanımı 6 hafta olan bu krem, doktorunuzun tavsiyesi ile değişebilir.
Etkisini görmeye başladığınızda asla tedaviyi yarıda kesmemeli 6 hafta düzenli şekilde kullanmalısınız.

Acnelyse Krem Saç Dökülmesinde Kullanımı​

Retinoik asit içermesinden dolayı hücre yenileme özelliği vardır ve saç folikülü hücrelerini yenileyerek saç büyümesini teşvik eder. Acnelyse krem ile saç dökülmesini önleme tedavisinde başarı oranı ciddi oranda artmaktadır. Kullanılan losyonların deri altına iletilmesini kolaylaştırır losyın kurumasını önleyerek etken maddelerin daha fazla süre ile saç foliküllerine ulaşmasını sağlar. Dökülen saç derisine bu kremi çok az miktarda alanın büyüklüğüne göre mercimek tanesi kadar hafifçe darbe harekeketleri yaparak cilde sürün. Ardından 5 dakika bekledikten sonra üzerine hangi losyon sürüyorsanız uygulayın. 5-6 içerisinde saç derisinde soyulmalar yanma ve hassasiyet hiss yaratabilir. Zamanla bu yanetkiler azalma gösterir. 2 günde geceleri kullanmanız gerekir. Fazla miktarda saç derisinde uygulama yapmayın.

Acnelyse Krem Fiyatı Ne Kadar​

Acnelyse krem fiyatı eczanelerde 66.19 TL olarak satılmaktadır. Acnelyse fiyatı reçete ile satıldığından değişiklik göstermez.
 
K

kelkafa

Üye
Mesajlar
20
Tepkime puanı
0
Bu kremler saç filan çıkarmaz, önceden bir çok kişi kullandı. Para, zaman kaybından başka bir işe yaramaz bunlar ve cilt kanseri riski var, uzak durun
 
A

Alcapone

Üye
Mesajlar
43
Tepkime puanı
1
Ben önceleri çok kullandım ilk zamanlar tretin krem kullanıyordum sonraları fiyatı bunun daha uygun olduğu için Acnelyse kreme geçtim kullanacaksanız sağ sol şakağa pirinç tanesi kadar ince bir tabaka halinde geceleri minoxilden 10 dakika önce uygulayın. Sakına fazla miktarda sürmeyin deriyi tahriş eder. Cilt ve saç hücrelerinin yenilenmeleri sağlar 5 gün içinde deride soyulamalar oluşur zamanla deri kalınlaşır kreme alışır. Çok iyi bir saç folikülü hücre yenileyici etkileri vardır. Kıllanma gibi etkileri bulunur.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
36
Aydem
Aydem
A
B
Cevaplar
1
Gösterim
158
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
306
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
340
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
262
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
519
berke_gungorr
berke_gungorr
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
13
Çevrim içi ziyaretçiler
10
Toplam ziyaretçi
23
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt