& Saç Dökülmesi Forum

Sacekimisonuclar.com Sizlere saç dökülmesi ve saç ekimi hakkında her tür bilgiye rahatça ulaşma ve sorunuza cevap bulma olanağı tanıyan yardımlaşma platformdur.

Acıbadem hastanesi saç ekimi yorumları

Saç Ekimi Bilgilendirme Soru Cevap

Saç Ekimi

Üye
Üye
Konular
91
Acıbadem saç ekimi yorumları ile birlikte ülkemizde bir çok acıbadem hastanesine ait saç ekim merkezleri var örnek saç ekimi sonuçları var, saç ekimi yaptıranlar öncesi sonrasıile saç ekimi yaptıranların ektirenlerin sonuçlarını bu konu ile yayınlamak istiyorum. Sevgili arkadaşlar saç dökülmesi ve saç ekimi konusunda uzun yıllardır bilgi birikim ve tecrübeye ayrıca bir çok saç ekimi görmüş biri olarak bu konu adı altında da saç ekiminde gerçekleri maddelemeye yol göstermeye gayret edeceğim. Özellikle saç ekimi konusunda sizlerden gelen sorulara ve kendim gördüğüm saç ekimi yorumlamalarımı konuya dahil edeceğim inanıyorumki bu konu çok yol gösterici olacaktır. Yaşınız mı genç psikolojiniz mi bozuk? Saç ekimi konusunda erken yaşta saç ekimi yaptırmalımıyım bu gibi sorulara değineceğim.
Saç Ekimi Genç Yaşta Ektirmeli miyim?
Sevgili kardeşim saç ekiminde yaşınız 20 - 24 arası ve psikolojik olarak dert yanıyorsun kullandığın ürünler fayda etmedi kafanıza taktıkça takıyorsun psikolojik olarak saçların daha fazla döküldüğünü hissediyorsun diyelim. Öncelikle cildiye hekiminden tahlil yaptırmanı isterim kesinlike bu çok önemli. Ailende saç dökülmesi yaşayan baban var mı? Dayınız veya kime en çok benziyorsanız o kişinin saç yapısına bakın gerçekten kel mi ona sorun genç yaşta mı kel kaldı? Burdaki amaç saçlarınız yandan açılıp genetik dökülme olup olmadığını araştırmak.
Genetik olarak saçlarınızın dökülmesi ön plana çıkıyorsa yanlardan da açılma başladıysa saç ekimi için donör bölgeniz yeterliyse saç ekimine karar verebilirsin. Yanlardan açılmayı açmak gerekiyor, donör bölge nedir onu açmak gerekir. Ben şunu tavsiye ediyorum donör bölgesi 2 ekime elverişli olanlarlar genç yaşta psikolojik sorun yaşıyorsa ise eğer kalben de hazır ise maddi manevi ektirmeli. Psikolojik olarak çok iyi hisseder mutlu olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Saç Ekimi

Üye
Üye
Konular
91
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Acıbadem Hastanesi saç ekimi sonuçları ve saç ekimi yorumları varsa arkadaşlar yazı yazabilir değerlendirebilirisiniz.

Konuyu okuyanlar

Etiketler

Saç tedavisi başarısı için:
Azim...
Sabır...
Zaman...
Bilgi...
ve imkan...

Üst Alt