6 aydır hiç etki göstermeyen finasteride

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Eleanor
  • 275 Görüntülenme
  • 2 Yorum
E

Eleanor

Üye
Mesajlar
37
Tepkime puanı
0
Cinsiyet
Bay
İlaca başlayalı 6 ay oldu, saçımda hiç etkisi olmad hatta bu sürede önlerimin daha da seyrelmiş olabileceğini düşünüyorum. Böy bir şey olabilir mi? Saçların uzun süredir çok hızlı ve geniş bir alanda dökülüyor. Bu sorun o kadar kötü bir durum ki 20'li yaşların başında bu şlleti yaşayan biri olarak şanssızdım. Dökülme tipi olarakta şanssızlığı dibindeyim, bu durumu kırmak için ilacın yan etkilerini göze alarak finasterid kullanmaya başladım ama 6 ayda hiç etkisi olmaz mı? Bende neden etkisi olmuyor? Ne yapmam lazım bana yol gösterin..
 
C

Chrisis

Üye
Mesajlar
34
Tepkime puanı
0
Saç köklerinde genetik yatkınlığı bağlı olarak hücre duyarlılığı fazla mutlaka minoxidil ya da estradiol losyon gibi saç köklerini güçlendirici losyonlar kullanman gerekir. Finasterid etkisi olmuyorsa dht önleyici topikal losyonlar ile birlikte istenilen sonuç verebilir
 
Ç

Çağrı

Üye
Mesajlar
16
Tepkime puanı
0
Ben 1 yıl kullanmış biri olarak finasteridin sadece hikaye olduğunu düşünüyorum, genetik dökülmeniz agresifse hiç işe yaramıyor..
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
309
kelboy
kelboy
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
367
murphy
murphy
M
P
Cevaplar
1
Gösterim
307
xavi07
xavi07
X
O
Cevaplar
3
Gösterim
511
ParTikül
ParTikül
P

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
28
Çevrim içi ziyaretçiler
13
Toplam ziyaretçi
41
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt