5000 Greft Saç Ekimi Sonuçları - Dr. Koray Erdoğan

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi kleisberg
  • 699 Görüntülenme
  • 4 Yorum
kleisberg

kleisberg

Üye
Mesajlar
79
Tepkime puanı
0
5000 greft saç ekimi sonuçları ile Dr. Koray Erdoğan İstanbul ASMED Saç Ekim Merkezi'nde Dr. Koray Erdoğan tarafından Evren Bey'e 2.3 ortalama ile 5000 greftlik bir saç ekim işlemi gerçekleştirilmiş. 18 li yaşlarındaki saçlarına sahip olmak istediğini belirten Evren Bey saç ekim işlemi gerçekleştirtmiş. Saçlarının yanlarından ve tepe kısmından açılmalar başladığı gözlemlenen Evren Bey; saç ekim işleminden sonra saçlarının kalitesinden çok memnun olduğu ve çok güzel bir deneyim olduğunu belirtiyor. Saçlarının stilinin ve naturelliğinin çok başarılı olduğunu belirten Evren Bey saçlarının gayet doğal gözüktüğünü belirtiyor. Saç ekim işleminden sonra Finasteride kullandığını belirten Evren Bey Finasteride'in de faydasının olduğunu belirtiyor. Saç ekim işleminin üzerinden yaklaşık 3 yıl geçtiğini belirten Evren Bey sonuçtan memnun olduğunu belirtmiş.

Dr. Koray Erdoğan Saç Ekimi Yorumları​

Dr. Koray Erdoğan Asmed saç ekim merkezi ile ilgili yorumlar için genel bir ifade kullanmak ve bütünsel olarak değerlendirmenizi istiyorum, bütünsel derken neyi kast ettim tüm saç ekimi merkezlerinin yorumlarını diyebilirim. Saç ekim merkezleri google aramalarında en üst sıraya çıkabilmek için google işletmem yorumlarına çok önem veriyorlar buda saç ekimi yorumlarını ister istemez farklı bir konuma sokuyor. Google yorumlarında kimin gerçek profil kimin sahte olduğunu bulmak gerçekten çok çünkü bot hesaplarda çok fazla saç ekimi yorumları kimi zaman firmalar için iyi olsada kimi zaman farklı saldırılar alabiliyorlar. Dr. Koray Erdoğan saç ekimi sonuçları yönünden olumsuz yorum yapılmış gördüm okudum bot bir hesap oldugu kanısına vardım dikkat edin derim.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #2
kleisberg

kleisberg

Üye
Mesajlar
79
Tepkime puanı
0
Saç ekim işlemi hakkında bütün detaylar videoda mevcuttur. İşlem sonrası da hasta sonuçtan gayet memnun.
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #3
kleisberg

kleisberg

Üye
Mesajlar
79
Tepkime puanı
0
Saç ekim işlemi öncesi ve sonrası olarak video içeriğinden alınan görseller
1650208879782.png

1650208899980.png
 
Mete

Mete

Üye
Mesajlar
99
Tepkime puanı
3
Koray erdoğan saç ekimi sonuçlarını uzun yıllardır çok iyi takip ediyorum belkide gördüğüm en iyi saç ekimi yapan saç ekimi doktorlarından bir tanesi helal olsun Ülkemiz adına saç ekimi sektöründe çok iyi bir yer edindi. Açıkcası zengin olsam maddi imkanım olsa hiç tereddüt etmeden koray erdoğanı seçerim abartmıyorum arkadaşlar gerçekten bunu içtenlikle söylüyorum.
 
Leo

Leo

Üye
Mesajlar
15
Tepkime puanı
0
Evet saç ekimi sonuçları incelediğimizde saç ekimi yorumlarına dikkat edelim
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

life
Cevaplar
2
Gösterim
49
yorumlutfen
yorumlutfen
Y
Y
Cevaplar
10
Gösterim
156
Chemist
Chemist
C
Y
Cevaplar
9
Gösterim
117
emirhan balcı
emirhan balcı
E
E
Cevaplar
3
Gösterim
212
Pharmacy
Pharmacy
P
S
Cevaplar
2
Gösterim
192
zweig
zweig
Z

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
16
Çevrim içi ziyaretçiler
8
Toplam ziyaretçi
24
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt