24 yaş saç dökülmesi normal mi?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi merlin
  • 577 Görüntülenme
  • 6 Yorum
S

Sacsiz

Üye
Dönüşü olmayan yola girmişsin genç yaşta geçmiş olsun.

Saç tellerini güçlendiren ilaçlar, kremler ve şampuanlar deneyebilirsin öyle çok bişey bekleme bu sadece yavaşlayacaktır.

Cenkaya

Cenkaya

Üye
Genetik yatkınlık varsa ne yazık ki erken yaşlarda dökülüyor, ona yapacak bi şey yok. Donör bölgede sıkıntı yok değil mi? Saç dökülmesi tedavilerini deneyip sonuç alamazsan saç ekimi yaptırmak zorunda kalabilirsin. Son ana kadar teslim olma tabii ama donör bölge yani ense bölgeni korumaya çalış, dökülmeler varsa dikkatli ol. Ben Promed Clinic'te saç ektirdim, o dönem yanımda bir arkadaş vardı klinikte tanıştığım, daha 30 yaşındaydı ama aktif dökülmeleri durmuş. öyle olunca yapıyorlar ekim. ben tedavilerden sonuç alamadığım için ektirdim, sen de dene bakalım ne olacak... Gerçi sen yazalı kaç ay geçmiş, denedin mi, neler oldu?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
M

merlin

Üye
Kafein nerden satın alabilirim bulamadım

• Konu Sahibi Konu Sahibi
M

merlin

Üye
Abiler kafam çok karıştı nasıl bir tedavi uygulayacağımı hespini yazabilirmisiniz.

M

merlin

Üye
Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum yaklaşık 6 yıldır saçım dökülüyor ilk olarak 19 yaşımda saçlarımın yanları birden açıldı ben saçımın açıldığını sonradan farkettim çevremdeki arkadaşlarım saçların dökülüyor yanların baya açılmış demesi üzerine yanlarımın açıldığını fark ettim. Bende tabi hemen çaresini araştırmaya başladım doktora gittim minoksidil verdi ilk 6 ay biraz saç çıkarttı ama sonradan çıkanlar hep döküldü yanlarında biraz tüylenme yaptı uzayacak sandım ama sadece ayva tüyü olarak kaldılar ve sonrada döküldüler. Bugüne kadar bir çok sprey ampül vitamin DHT bloker kullandım ama çoğu işe yaramadı saç ekimini düşündüm ama cesaret edemedim hem çok pahalı hemde tutmaz ve geriye dönüşü yok diye Ekim yaptırmak istemedim. Forumlarda görüyorum istediğim saç ekimi neredeyse yok denecek kadar az beğendiğim yerler var ama fiyatını ödeyecek gücüm yok maalesef. Şuan düşünüyorum ne yapabilirim yeni yeni losyon tarifleri var kullananları görüyorum ama artık para harcamak istemiyorum çünkü kesin tedavisi yok gibi hormon ilaçlarına bulaşmak kullanmak bana göre değil şimdi arayış içerisindeyim kullanıp memnun kaldığınız topikal losyonlar varmı gerçekten etkisini gördünüzmü sonuç resimlerini paylaşabilirmisiniz çok merak ediyorum. Ben 24 yaşında vertex bölgem seyreldi önlerim seyrek özgüven sıfır toplum içinde utangaç oldum resmen kellik insanı bu yaşta psikolojikmen çok etkiliyor arkadaşlarım karizmasın desede içimde büyük sıkıntı yaratıyor bu durum yaşıtlarım saçına şekil verirken benim tek şansım 1 numara içimi döktüm nedense buraya bazı kişiler saç konusunda o kadar şanslı ki ne tedavi ne başka bişey istediği saçları var şekil veriyorlar buda beni etkiliyor malesef. Ne yapabilirim eski saçlarıma kavuşmak için son çare varmıdır.

PLAYMAKERS

PLAYMAKERS

Üye
Günde 5 mg 1 tane biotin, çinko takviyesi ve kafein %3 losyon hazırlaman gerek yapılış şekli forumda var kolay etkisi olacağını düşünüyorum

GÖKDEMİR

GÖKDEMİR

Moderatör
Kafein losyon deneyebilirsin

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
147
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
294
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
324
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
257
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
504
berke_gungorr
berke_gungorr
B
V
Cevaplar
1
Gösterim
692
lastmorn
lastmorn
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt