23 Yaş saç dökülmesi yardım

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi byburak
  • 415 Görüntülenme
  • 1 Yorum
B

byburak

Üye
Arkadaşlar merhaba 23 yaşımdayım ve son sınıf üniversite öğrencisiyim bundan önce fırça bile girmeyen saçlarım vardı ne olduysa son yıl içerisinde kel oldum resmen ailemde babamda biraz kellik var önleri açık anne tarafıda kel ve bu durum beni çok kötü etkiliyor son derece aktif ve özgüvenli birisi olduğum halde artık o eski benden eser yok diyebilirim neredeyse insan içine çıkmak bile istemiyorum dökülmeler baya devam ediyor saçları taradığımda lavabo her taraf saç teli geliyor psikolojim çok kötü şuan bir ilaç kullanmıyorum arkadaşım xpecia tablet kullanmamı önerdi sizce ekim yaptırmak gerekiyormu yoksa ne yapmalıyım varolan saçları nasıl korumam gerek mezoterapi işe yarar mı sizce saçlarım çok dalgalı ne kullanmam gerekli sizce yardım ederseniz çok teşekkür ederim.

S

seranew

Üye
Malesef kardeşim mezoterpi gibi ürünlere çok fazla para kaptırmanı önermiyorum, saç ekimi yaptırmak için öncelikle saçların bir miktar açılması lazım ne durumda saçlarınız

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
99
Aydem
Aydem
A
B
Cevaplar
1
Gösterim
161
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
314
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
348
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
271
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
527
berke_gungorr
berke_gungorr
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
9
Çevrim içi ziyaretçiler
6
Toplam ziyaretçi
15
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt