23 24 yaşında saç ektirir miydiniz?

23 24 yaşında saç ektirir miydiniz?

Arkadaşlar merhaba saçlarımın yanları döküldü sanırım açılmaya devam ediyor çünkü saçla kapatabiliyordum saçları sağa atsam sol açılıyor sola atsam sağ taraf açılıyor birkaç ay öncesine kadar gizleyebiliyordum ama artık gizleyemiyorum. Anne babamlarda kel yok niye böyle oldum anlamadım. Bu yaşta saç ektirmek için ne düşünürdünüz?
3 6
1
Bu yaşta saç ektirmek akıl işi değil
0

MamiForever

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Arkadaşlar merhaba saçlarımın yanları döküldü sanırım açılmaya devam ediyor çünkü saçla kapatabiliyordum saçları sağa atsam sol açılıyor sola atsam sağ taraf açılıyor birkaç ay öncesine kadar gizleyebiliyordum ama artık gizleyemiyorum. Anne babamlarda kel yok niye böyle oldum anlamadım. Bu yaşta saç ektirmek için ne düşünürdünüz?

0

haydi

Üye
Üye
Konular
0
Merhaba 23 24 yaşında saç dökülmesi yaşamış ve saçlarını kaybeden bir arkadaşım saç ektirdi ortalama 10 yıl saç stresinden uzak gezdi psikolojik olarak iyi durumda idi. Ektirebilirsin hatta saçlarının durumunu görebilsek gayet güzel olur

0

lusyus

Üye
Üye
Konular
0
Dökülme sebebi genetikse önlemede gecikmeyin. Tedavilerle saçları belli bi yaşa kadar koruyabilirsiniz. Saç ekimini en son düşünün.

Users who are viewing this thread

Üst Alt