22 yaşındayım saçlarım dökülüyor

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Dubdruf
  • 215 Görüntülenme
  • 1 Yorum
D

Dubdruf

Üye
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Herkese Merhabalar arkadaşlar 22 yaşındayım son 1,5 yıldır yoğun bir şekilde saç dökülmesi yaşıyorum son 2 aya kadar pek önemsemiyordum olağan bir durumdur diye karşılıyordum ama son iki aydaki dökülmelerin yoğunlaşınca durumu ciddiyetinin farkına vardı. Benim deneyimlerime göre erkek tipi kellik olduğunu düşünüyorum çünkü babamın da saçları iken ve ben de babama çekmişim kel olacağım gibi görünüyor. Dökülmenin genetik olduğunu şuradan anladım önceden saç derim de yağlanma neredeyse sıfırdı ama son 4-5 aydır yağlanmanın aşırı şekilde çoğaldığını fark ettim. Hatta o kadar çok yağlanma başlıyor ki cildimde bile iğrenç bir yalanma oluşuyor. Ön bölgelerimde yoğun bir saç dökülmesi var Sabah kalktığında yastığımda bile bu durumu fark ediyordum. Özellikle tum tepede ortasında hafif bir açılma olduğunu gördüm. Ailem doktora gitmemi söylüyor ona göre ilaç yazsın falan diyor ama ben doktora gitmeden önce buradaki deneyimli arkadaşlardan bir yorum öneri almak istedim. Şu anki saç dökülmem sizce hangisine benziyor. Eğer erkek tipi dökülmezse ne önerirsiniz nasıl bu saçları koruyabilirim. Değerli arkadaşlardan yorumlarına yardımlarını bekliyorum teşekkürler.

22 yaşındayım saçlarım dökülüyor.jpeg
 
E

Eleanor

Üye
Mesajlar
37
Tepkime puanı
0
Cinsiyet
Bay
Genetikse yapaçak bişey yok eninde sonunda gene dökülcek ama çok fazla stres yapma uykuna, belenmene dikkat et saçı çok fazla kimyasal ürünle yıkamakta iyi değil vitamin takviyesi al
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
39
Aydem
Aydem
A
B
Cevaplar
1
Gösterim
158
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
306
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
340
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
262
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
520
berke_gungorr
berke_gungorr
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt