21 yaşındayım saçlarım dökülüyor

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Berk
  • 283 Görüntülenme
  • 2 Yorum
B

Berk

Üye
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Herkese merhaba 21 yaşımdayım bugün de yeni bir soruyla buradayım saçlarım şakakşarımdan geriye doğru açılmaya başladı önlerimin ortaları ve vertex bölgemde bir sorun yok sadece şakaklarım geriye doğru açılmaya başladı ben de saçlarımı korumak için dht azaltıcı proskar ilacını kullanmak istiyorum bu yaşta kullanmam da sakınca var mı bitkisel dht azaltıcılar kullanıyordum sağlık metro nane çayı gibi ancak faydasını göremedim ayrıca bugün minoxil forte aldım ve bir de biotin vitamini aldım bunlar da kullanmaya başlayacağım tedavimi ek olarak ekleyebileceğim başka şeyler nelerdir. İyi bir yaşında finastrit kullanmak vücut gelişimi için herhangi bir sorun yapar mı sakallarım gür oyun da uzun vücut gelişiminde bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Sizce şimdiden finasteride şimdiden başlayayım mı?
 
E

erdoganugur

Üye
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Kardeşim sana kimse kullan veya kullanma diyemez bu tamamen sana bağlı, kullanım talimatında bulunan yan etkiler bilinmemekle birlikte 5 mg hap için geçerli biz bunu 4 veya 5 bölüp içiyoruz. Yan etkilerini içeren bir yazı yazılmalı
 
E

erco

Üye
Mesajlar
102
Tepkime puanı
3
Finasterid bir çok tarafından kullanın diyende var kullanma diyende bu tamamen kişiye bağlı diyebilirim
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
0
Gösterim
89
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
1
Gösterim
209
lastmorn
lastmorn
L
V
Cevaplar
1
Gösterim
395
lastmorn
lastmorn
L
L
Cevaplar
1
Gösterim
217
Alberto
Alberto
Alberto
Z
Cevaplar
12
Gösterim
368
Bensu Şahin
Bensu Şahin
B

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
65
Çevrim içi ziyaretçiler
34
Toplam ziyaretçi
99
Robots
6

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt