21 Yaş saç dökülmesi hakkında

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Nofear
  • 597 Görüntülenme
  • 3 Yorum
N

Nofear

Üye
Mesajlar
14
Tepkime puanı
0
Sayın abilerim 21 yaşımdayım ve son sınıf üniversite öğrencisiyim son 3 yıldır hiç saç dökülmem yoktu nerdeyse fırça bile girmeyen kalın telli saçlarım vardı ama son aylarda birden yanlarım açıldı ve inanılmaz bir şekilde dökülmeler başladı ve önler ile tepelerde ki saçlar gitti kel oluyorum resmen ailede genetik olarak baba tarafı norwood 6 ve anne tarafı ise norwood 4 ve 5 bu durum benim psikolojimi çok kötü etkiliyor sosyal hayatımda son derece aktif ve özgüvenli birisi olduğum halde artık benden eski halindem eser kalmadı diyebilirim. Arkadaş ortamına insan içine çıkmak içimden gelmiyor. Bundurum üniversite hayatımıda etkilemeye başladı. Herkes saçların açılmış dökülmüş demesi son derece canımı sıkıyor eski halimi arar oldum. Dökülmeler devam ediyor gün içinde ne zaman elimi saçıma götürsem 10 25 saç teli geliyor ve herhangi bir ilaç kullanmıyorum sadece eczaneci arkadaşım badem yağı sürmemi söyledi bunu kullanıyorum. Xpecia tablet araştırdım başlamayı düşünüyorum vitamin almamı önerirmisiniz. Sizlerin tavsiyeleri benim için çok önemli saç ekimi için beklemeli miyim ne yapmalıyım varolan saçları nasıl koruyabilirim mezoterapi yaptırsam yada prp işe yarar mı fiyat aldım 6-7 bin TL buluyor o kadar para vermek istemiyorum öğrenciyim zaten. Resimleri ekleyecem alt tarafa son olarak saçlarım çok dalgalı ve kıvırcık da denilebilir. Sizlerin önerilerinizi bekliyorum.
 
crown

crown

Üye
Mesajlar
91
Tepkime puanı
5
6 bin 7 bin tl prp tedavisine verme sakın, daha makbul uygun fiyatlara tedavi yapabilirsin, xpecia bazı yan etkileri var onlar oluşmadığı surece kullan derim. Tahlil yaptırdın mı?
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #3
N

Nofear

Üye
Mesajlar
14
Tepkime puanı
0
Hayır kan tahlili yaptırmadım daha uygun ne tadavi önerirsiniz
 
Z

Zesty

Üye
Mesajlar
9
Tepkime puanı
0
Biotin ve finasterid kullanmanız gerekir diğer türlü genetik dökülme varsa önleyemezsin
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
36
Aydem
Aydem
A
B
Cevaplar
1
Gösterim
158
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
306
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
340
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
262
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
519
berke_gungorr
berke_gungorr
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
60
Çevrim içi ziyaretçiler
31
Toplam ziyaretçi
91
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt