20 yaşında saç dökülmesi başladı

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Keskin
  • 382 Görüntülenme
  • 5 Yorum
K

Keskin

Üye
20 yaşında hafif saç dökülmesi yaşıyorum, önceki yaşlarda hiç saç dökülmesi yaşadığımı hatırlamam. Elimi saçıma değdiğimde 1-2 kere attığımda 1 tek saç geliyor. Bazen bu 3 kere de olabiliyor. Aynı durum 14 yaşındaki kardeşimde de var. Ailemde saçı dökülen kel olan yok. Şuan saçımda gözle görülür dökülme belirtisi yok yaş ilerleyince ne kadar saçım dökülebilir konu hakkında bilgi verebilecek abiler bakabilir mi?

C

Cheesy

Üye
Doktora gitmen daha iyi olur.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
K

Keskin

Üye
C

Cheesy

Üye
Stresten olabilir.

L

Luiz

Üye
Hocam çok saç dökülmesi yaşamıyorum sadece ileride % kaç dökülme olabileceğini soruyorum. Çünkü saçı dökülen çok insan var.
Kullandığınız şampuan ile alakalı olabilir mi?

Apocalypse

Apocalypse

Üye
Hocam çok saç dökülmesi yaşamıyorum sadece ileride % kaç dökülme olabileceğini soruyorum. Çünkü saçı dökülen çok insan var.
Bunu bilemeyiz ailemde çok agresif dökülme yoksa yavaş seyreder ama çok dht artışı dökülmeleri hızlandırabilir

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
86
Aydem
Aydem
A
B
Cevaplar
1
Gösterim
161
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
312
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
346
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
271
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
527
berke_gungorr
berke_gungorr
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
41
Çevrim içi ziyaretçiler
26
Toplam ziyaretçi
67
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt