• Forumda saç ekimi şikayetinizi yazarken firmalara ve şahıslara hakaret edici, küçük düşürücü ve ticari hayatına zarar verici konular yada yorumlar yazmamanız gerekmektedir. Aksi halde konularınız ve yorumlarınız yayından kaldırılabilir.

İki başarısız saç ekimi hikayesi

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Yıldırım03
  • 1K Görüntülenme
  • 10 Yorum
Y

Yıldırım03

Üye
Yıl 2001 yılının son günleri Kızım bir buçuk yaşında kızım beni büyünce kel olarak görmesin diye Atladım uçağa Avusturyadan istanbula saçekimi yaptırmaya . Yer İstanbul levent Küçük bir binada 2 kişi ile fut yöntemi ile saç ekimi yapıldı bütün masraflarla birlikte ( uçak , otel 2500€ yu bulmuştur . Sonuç başarısız. Eken kişi kulak burun boğaz uzmanı (imiş) şimdilerde çok meşhur çok zengin ve TV sahibi birinin abisi. İkincisi ise Yıl 2009 Ekim ayı . Bir oğlum doğdu Bu sefer oğlum büyünce beni kel görmesin diye saçekimi yaptırmaya karar verdim. Bu sefer çok umutluyum çünkü fue tekniği diye daha gelişmiş bir teknik var Doktoru Tv de gördüm. İsmi Hamit Aydın İş yerinden izin aldım ve atladım uçağa istikamet yine İstanbul ve İşlerini iyi yaptıklarına ve vicdanlı bir müessese olduklarına inanarak hastanenin üç günlük ücreti ile birlikte 3650€ ödeyerek saç ekimi yaptırdım. Sözde bana 3500 greft ekilmesi gerekiyordu 2900 greft ekmişler ve yazılı her türlü Garantiyi verdiler 12 ay geçti ve saçlarda değil 2900 greft 290 greft bile çıktığı şüpheli Daha sonra 3 defa Dr. un kendisi ve çalışanlarla iletişime geçtim. Ekimle ilgili bir sorun olduğunu bildirdim bizzat görüşmek için Memleketimden ( o ara Afyonda izindeyim) kalkıp İstanbul'a geldim. Randevumuz olmasına rağmen Bana söylenen Doktorun Ankara’ya bir toplantıya gittiğiydi. 2 kutu şampuan Seb.... şampuan almam söylenerek geri gönderdiler. Daha sonra Doktorun cep telefonuna mesaj gönderdim. Doktorla bizzat görüştük. Bana beklemem gerektiğini söyledi. Daha sonrada benimle iletişime geçmediler. Maalesef sonuç hüsran ve ne arayan oldu ne soran hem param boşa gitti hem de saç kökleri heba oldu. En son her nedense aradan bu kadar zaman geçti ama aklıma doktorla iletişime geçmek geldi kendi özel telefonu mevcuttu bende yazdım derdimi , olayı bilmediğini beni hatırlamadığını arkadaşlarının olayı araştırıp bana geri Dönüş yapacaklarını söyledi sonrada beni engellemiş whatapp dan Arkadaşları da bana mesaj yazdılar . Olayı araştıranlar güya beni bir numaradan o zamanlar aramışlar 0505 başlayan bir numaradan ve bana ulaşmışlar ve ben geri dönmemişim , Ne demişler , söylemişler Arkadaşlarınız yazıyorum cevap yok arıyorum açmıyorlar telefonu . ben de bu sefer dedikleri yani 0505 le başlayan numarayı aradım . söyledikleri numara bir muhasebeci ait olayla ilgisi yok adamın kesin Ben çok mağdur edildim çok param ve donör bölgem gitti o yüzden herkezin araştırıp doğru karar vermesini öneriyorum

Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Küçük kızım beni kel görmesin diye şuan tüylerim diken diken oldu bir an... Peki tekrar içinizde ufakda olsa bir umut var mı? Saç ekimi ile ilgili

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Y

Yıldırım03

Üye
Hayır maalesef hiç umudum yok

S

seranew

Üye
Yıldırım03' Alıntı:
Hayır maalesef hiç umudum yok

Efendim saç ekimi sonuçlarınızı gorebilirmiyiz... Siz galiba saç ekiminin yeni yeni revaçta olduğu dönemde ektirmisiniz.. açıkçası üzüldüm neden ilgilenmez zaten ifade edilmedikçe yazilmadikca bu saç ekimciler ilgi göstermiyor

rooney43

rooney43

Üye
saç ekimi sonrası ne olursa olsun hastası ile muhakkak ilgilenilmeli saç ekim firmaları çok duyarsız özellikle bu konuda saç ekimi öncesi bunları firmalarla birebir konuşmak gerek saç ekimi zaaflarımızdan yararlanıyorlar. Lütfen saç ekimi yaptımak isteyen arkadaşlar özellikle sonuçlarımı yayınlayacağım deyin yoksa bu iş iyi değil. Sonuç olumsuz bile olsa size maddi olarak geri dönüşüm yada tekrar bir ekim yapmalı diye düşünüyorum.

Y

Yıldırım03

Üye
GÖKDEMİR

GÖKDEMİR

Moderatör
2 defa saç ekimi iyi cesaret edip yaptırmışınız hemde o yıllarda. Bir arkadaşımda ektirdi başka bi yere sonuç hayal kırıklığı oldu. Tedavi yöntemlerini denemenizi öneririm biraz sıklaşma olabilir. Finasterid losyon kullanabilirsiniz.

Y

Yıldırım03

Üye
2 defa saç ekimi iyi cesaret edip yaptırmışınız hemde o yıllarda. Bir arkadaşımda ektirdi başka bi yere sonuç hayal kırıklığı oldu. Tedavi yöntemlerini denemenizi öneririm biraz sıklaşma olabilir. Finasterid losyon kullanabilirsiniz.
faydası olurmu , başka varmı önerebeleceğiniz şeyler

Mete

Mete

Üye
@Yıldırım03 ilk saç ekiminizi nerde yaptırdınız saç ekim merkezi

GÖKDEMİR

GÖKDEMİR

Moderatör
Kullanabileceğiniz losyon çeşitleri var içmek kadar etkisi olmaz ama düzenli kullanımda fayda eder finasterid, kafein, östrojen içeren losyonlar kombine tedavi edilerek kullanılırsa içerik dozajlarını yüksek tutarak uzun vadede etkili olabilir ama tek finasterid losyon ile saç çıkarma etkisi olmayabilir

W

Walter34

Üye
Çok zor Rabbim yardımcınız olsun

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
4
Gösterim
1K
Alberto
Alberto
Alberto
Saçekimibilgisi
Cevaplar
2
Gösterim
377
Saçekimibilgisi
Saçekimibilgisi
Saçekimibilgisi
R
Cevaplar
1
Gösterim
529
perla
perla
P
Saçekimibilgisi
Cevaplar
3
Gösterim
323
Ali ihsan
Ali ihsan
A
E
Cevaplar
3
Gösterim
452
Jeolog
Jeolog
J
Moonlight
Cevaplar
1
Gösterim
344
Saçekimibilgisi
Saçekimibilgisi
Saçekimibilgisi

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
28
Toplam ziyaretçi
68
Robots
13

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt